SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesien najszerszy grzbietu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Do wypowiedzi Byka dodałbym tylko że kulturyści preferują zazwyczaj chwytanie gryfu obydwoma dłonmi nachwytem - moim zdaniem jest to wersja bezpieczniejsza ponieważ obciążenie rozkłada się wówczas symetrycznie.
Dlatego jeżeli komuś nie zależy tylko i wyłącznie na każdym podniesionym kilogramie powinien skupić się na tej wersji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
To fakt ale kulturyści mają za to paski do uchwytu, których używają na prawie każdym wiekszym cieżarze
w trójboju używa się ich bardzo rzadko

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Nie wszyscy
Ale fakt faktem że nachwyt obu dłoni wymusza ich zastosowanie u osób ze słabszym uchwytem, ale i to można weliminować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
w jaki sposob bo ja wlasnie przy wiekszych ciezarach tak po 4-5 powturzeniu czuje ze sztanga z rak mi leci ;-P zaczelem cwiczyc przedramiona bardziej szczegolowo i troche pomoglo .. ale jaka jest na to rada? :)

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Łapać na przemian

a jak robisz te przedramiona?
magnezji używasz przy mc?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Świetnym ćwiczeniem na wzmocnienie chwytu jest trzymanie hantli lub sztangi z tym ze muszą być one bardzo ciężkie. Tak wiec zakladamy ok 200kg na sztange i przymamy ją stojąć jak najdłuzej potrafimy. Po ok 6 tygodniach powinienes poczuć znacząca różnice.

Zmieniony przez - -Tora- w dniu 2004-11-20 18:01:54

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Osobiście byłbym za tradycyjnym treningiem przedramion tzn ugnaniem nadgarstków trzymanych podchwytem i nachwytem z tym że do ruchów tych zdecydowanie polecam sztangielki - ruch jest bardziej neutralny. Przedramiona trenuj najlepiej po plecach są wtedy już porządnie wstępnie zmęczone.

Zmieniony przez - peter13 w dniu 2004-11-20 18:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
ja wlasnie robie sztangielkami bo po sztandze strasznie bola mnie nadgarstki ... i wlasnie po plecach ... wczesniej robilem po bicepsie ale jakos tak dziwnie bylo .. a jak zaczelem po plecach robic to lepiej ... no i zrobilem sobie paski i uzywam ... i owiele lepiej mi to idzie .. ale wszyscy mowia zebym olal paski bo pozniej nie bede mogl zrobic z najmniejszym ciezarem .. ale wydaje mi sie ze to kompletna bzdura dodam ze z pasakmi tobie tylko zawsze ostatnia serie martwego i wioslowania

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
jesli masz slaby chwyt to do typowego treningu przedramion dorzuc cos takiego o czym pisze Tora- sprawdzone i bardzo dobre cwiczenie. A jesli przy ciagu leci Ci sztanga z rak uzyj magnezji badz chwytu naprzemiennego lub paskow- nic wiecej zrobic juz chyba sie nie da

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Paski sobie odpusc, nie sa one potrzebne. Mozesz sobie tym zrobic wiecej krzydwy niz dobrego.
Lepiej rozgrzewaj nadgarstki, jezeli czujesz bol to sprobuj inny uchwyt.
Co do trenigu przedramion to spokojnie mozesz robic tradycyjne, takie trzymanie sztangi z esktrmalnym ciezarem czasem moze spowodowac kontuzje, dlatego odradzam to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem kretka :)

Następny temat

Co sądzicie n/t artykułu o insulinie ?

WHEY premium