SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MiETEK a tak na spróbowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
Witam
No i po dwóch latach siłowni w końcu trzeba skusić sie na małe co nieco. Oto co mam i powiedźcie co o tym sadzicie
1.WIEK: 28 lat
2.WAGA: 85 kg
3.WZROST: 175
4.WYMIARY:
BICEPS: 39
KLATA: 110
UDO: 55
TALIA: 88
5.STAZ NA SILOWNI: trenuje od 2 lat z małymi przerwami
6.DIETA
BIALKO: nigdy nie bylo teraz będzie zgodnie z dzialem odzywianie dla kolesia o wadze 85 kg
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykli sterydowych ZERO,
8.TRENING: 4 razy w tygodniu
9.CEL CYKLU: do grudnia osiagnac 100 kg a potem do redukcja. A taki rzeczywisty to kolega pisze mgr o wpływie anabolików na organizm w zwiazku z powyższym trzeba mu pomóc. We wtorek pierwsze próby wątrobowe i zaczynamy od nastepnego poniedzialku
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: nie dotyczy

TRENENIG: zgodnie z auto treningiem (czy jakoś tak) ze strony tej strony.
SUPLE
Mass XXL - 3 kg
Olimp MOno - 300 caps
Biogenix Mega Cpas HMB - 600 caps
Biogenix - Carbo - 2 kg
Prolongatum - 3 kg
Mutant Mass - 7 kg
Shock therapy - 1kg
GLUCOSAMINE 1000 60 kaps.
Vitaminy - komplet
DOPING
Metanabol - made in Russia - 100 tabs
Clomid - 1 opakowanie
Nolvadex - 1 opakowanie
hepatil - 2 opakowania


i teraz pytanko jak to wszystko połączyc

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-07-21 19:31:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
reszta wyników ok :) można powiedzieć że BDB
teraz miałem 1,5 miesiąca FBW aby organizm się przyzwyczaił ponownie do obciążeń treningowych. Ćwiczyłem każdą grupę mieśniową 2 ćwiczenia i 3 powtórzenia. Ogólnie trening full wypass elegancko sie po nim czułem w związku z powyższym mam kilka pytań:
1. pozostać przy FBW czy przejść na trening 4 razy w tygodniu (pon-wt, czw-piat)
2. z wszystkich postów wynika że jeśli pierwszy raz przygoda z mietkiem to czy wystarczy 60 caps (mam 200)
3. rozumiem że jeśli po jakimś tygodniu nie poczuję różnicy tzn że niestety mam jakieś placebo
4. czy po takiej "dawce" istnieje coś takiego jak odblok
5. w celu podtrzymania ewentualnych przyrostów co polecacie oprócz diety (+500 kcal) ja myśle o czymś takim
MASSACRA + MUTANT MASS + prolongatum + CARBO biogenix
ale kumpel kumpel chce mi opchnąć za grosze Dynamize Xpand ale dla mnie to coś w stylu MASSACY mam rację.
Co myslicie o takim zestawie co dodać co wyrzucić co sie z czym kłóci (o mineralach i witaminach nie wspominam bo sprawa oczywista :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak nigdy diety niebylo to teraz polec z dieta i tymi suplami bez tej mety

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oby każdy kto chce spróbować po raz 1 metkę był tak przygotowany jak kibol

dieta ułożona (wierzę ci bo widać że po SFD trochę śmigałeś)
suple są kozackie
staż i wymiary dają radę
nawet badania planuje
no i 28 lat, najwyższa pora żeby polecieć z tematem...


Suple:
Mass XXL - 1-2 x dziennie między posiłkami (3 miarki na porcję czyli 75g.)
Olimp MOno - zostaw na pct
Biogenix Mega Cpas HMB - jak na opak.
Biogenix - Carbo - w czasie treningu
Prolongatum - 3 x dziennie, rano na czczo, po treningu i na noc
Mutant Mass - nie ma potrzeby
Shock therapy - zostaw na pct. i bierz w tylko treningowe
GLUCOSAMINE 1000 jak jest problem ze stawami to taj jak na opak.
Vitaminy - 3x dziennie z posiłkami

meta 1-4(5) 10mg ed przez pierwszy tydzień
i zobaczysz, albo pojedziesz tak do końca albo zwiększysz do 15mg.

na PCT 6-8 tabl. cloma
w ostatnim tyg. wrzucasz mono 10-15g ed i ciągniesz z 6 tyg + w treningowe Shock

jako osłonkę polecam lecytynę

i szczerze mówiąc jeśli ma ułożoną dietę na poziomie B3 W5 i do tego dochodzą powyższe suple to aż się prosi żeby dorzucić niewielką dawkę stuffu żeby to organizm ładnie "przerobił" i wykorzystał, nawet jak będzie miał fejka to też placebo zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Suple:
Mass XXL - 1-2 x dziennie między posiłkami (3 miarki na porcję czyli 75g.) BZDURA-jeśli ma odpowiednią dietę
Olimp MOno - zostaw na pct
Biogenix Mega Cpas HMB - jak na opak.
Biogenix - Carbo - w czasie treningu -Po co?Prolongatum - 3 x dziennie, rano na czczo, po treningu i na noc -Skąd wiesz,że tyle białka dodatkowo z odżywki jest mu potrzebne?Mutant Mass - nie ma potrzeby -Znacznie lepszy niż XXL-porcja po treningu jak najbardziej wskazana w dni treningowe.Shock therapy - zostaw na pct. i bierz w tylko treningowe
GLUCOSAMINE 1000 jak jest problem ze stawami to taj jak na opak.
Vitaminy - 3x dziennie z posiłkami
-za dużo!
Tyle ode mnie.I ponownie,jak Mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nakupiles supli tyle, ze nie bedzie czasu na posilki
to nie na tym polega

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6319
za cene tych wszystkich odzywek i supli zrobił bym ze 3 cykle na mecie i omce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
SUPLE
Mass XXL - 3 kg
Olimp MOno - 300 caps
Biogenix Mega Cpas HMB - 600 caps
Biogenix - Carbo - 2 kg
Prolongatum - 3 kg
jak napisal insideman twoje suple sa kozackie.biogenix i olimp swiatowa czolowka dorzuc cos z nutrend i vitalmaxa zobaczysz jak cie porobi lepiej niz metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BL bzdurą by było doradzanie mu picia gainera gdyby gość chciał redukować, ale w sytuacji gdy chce przymasować w kilka miesięcy z 85 do 100 kg. to nie wydaje Ci się że picie gainera 1 dziennie jest jak najbardziej na miejscu, nawet jeśli ma ułożoną dietę, przecież gainery po to są. Jak masz ułożoną dietą, lecisz z gainerem i robisz masę.

W jakim innym okresie Twoim zdaniem powinien go użyć jak nie teraz?

Biogenix - Carbo - w czasie treningu - Po co?

Nie wiesz po co Carbo, czy po co w czasie treningu?

Bo Carbo zawiera mono-, oligo- i polisacharydy, w odpowiednio dobranych proporcjach

bo zapewnia optymalne pod względem jakościowym i ilościowym systematyczne dostarczanie energii w czasie długotrwałego wysiłku fizycznego

bo picie Carbo w trakcie treningu eliminuje efekt znużenia i wyczerpania

ba ja nawet piję Carbo po treningu bo odbudowującym zużyte zapasy glikogenu mięśniowego.


Prolongatum - 3 x dziennie, rano na czczo, po treningu i na noc - Skąd wiesz,że tyle białka dodatkowo z odżywki jest mu potrzebne?

Przecież napisał że ma ułożoną dietę, dla gościa o wadze 85kg. skoro układał mu jakiś sepcjalista z odżywiania z SFD to znaczy że ma ułożoną na poziomie Białka ok. 2.5g./kmc.

Skąd wiem? Bo jakbyś i Ty trochę poczytał jego postów też byś wiedział.
https://www.sfd.pl/zaczęło_sie_:_-t129828.html

więc wierzę mu że dietę ma ułożoną i gdy dorzucił białko z odżywki to dociągnie poziom jego spożycia do conajmniej 3g/kmc. i tak to powinno wyglądać (no OFF 2-2.5 max, na ON coanjmniej 3g.)

Że Mutant Mass jest lepszy od Massa XXL tu się akurta z Tobą zgodzę.

Witaminy - może i za dużo zależy jeszcze jakie...

A ty Przemo nie pajacuj wypowiedziami w stylu
za cene tych wszystkich odzywek i supli zrobił bym ze 3 cykle na mecie i omce
twoim zdaniem lepiej by było żeby zamiast tych wszystkich supli kupił sobie 300 szt. mety i 50 omy?

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-07-20 12:36:36

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-07-20 12:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
czy duzo tych supli nie wiem ot po prostu mam ich tyle co nie oznacza ze musze je wszystkie użyć czyż nie. Na razie mam tyle i cos z tym musze zrobic. Priorytetem jest dieta a jak sama nazwa mowi: suplementacja" to chyba od wspomagania i tak to traktuje

zobaczymy we wtorek co na to moja watroba powie :)
na razie etap wprowadzajacy :) a potem ruszamy licze na okolo +7 kg i caly cykl planuje do konca sierpnia (bo mam rozumiec ze na 1 cykl max 60 mietków) potem odpoczynek i pomyslimy

ps. Wiem ze to smieszne pytanie itp itd ale na rozstepy jakis balsam polecicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Inside dziękuję za wyjaśnienia
A teraz idź już sobie mądrować się wśród kolegów,grających w "jedynki" przy trzepaku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO TABSY

Następny temat

jaki odblok clomidem??

WHEY premium