SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mietek-oceńcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogłem uzupełnić profilu więc teraz się opisze: mam 19lat, 183cm wzrostu, 73 kg wagi, ćwicze od roku, biceps 35cm, klatka 108cm. Chcę zrobić sobie mój pierwszy cykl z mietka.
Proszę o ocenę moich planów (porady mile widziane. z góry dziękuje).
Chcę teraz wziąść kreatyne ultimate, żeby siła bez koksów mi poszła. Jak się skończy, po tygodniu przerwy wezmę METANABOL, tylko nie wiem ile tabletek. Planuje 50, 2 listki polskiego i jeden ruskiego. Cykl będzie taki 1-2-3-2-1, trzy tabletki będę brał przez jakieś 3 dni, także cykl będzie trwał 35 ni. Do tego kupie sobie 2kg białka z ovopolu, jakieś witaminy. Myślałem o osłonce na wątrobe (sylimarol) ale słyszałęm że przy takiej ilości metanabolu nic sie nie dzieje z wątrobą, a sylimarol może tylko asłabić działanie metki. Jeżeli będzie mnie wątroba boleć to wtedy zacznę brać tą osłonke, a jeżeli nie to po skończeniu cyklu ją wezmę. Po skończeniu cyklu wezmę kreatynę dla podtrzymania.
Jakie będę mieć efekty??
Wiem że każdy organizm reaguje inaczej, ale mniej więcej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne zapasy bez koksu
hehehehehehe
nie znam goscia ktory jest taki jak ty albo wiekszy chodzi na zapasy i nic nie bierze
hehehehehehehehehe
zrob cos z ginekomastią!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już uzupełniłem profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
hmm mniej wiecej nie da sie powiedziec bo tak jak sam napisales na kazdego inaczej dziala ale jesli bedziesz sie dobrze odzywial to kolo 5-6 kg powinno przyjsc.

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PAKO_L a co z osłonka na wątrobe? czy to prawda że osłabia działanie metanabolu?? i czy przy takiej dawce jaką chcę wziąść nic mi sie nie stanie z wątrobą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
to prawda ze osłonki typu sylimarol osłabiają działanie metki, jak to bedzie twój pierwszy cykl to nie ma sensu brac sylimarolu w czasie cyklu, po jak najbardziej...

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze pytanie.
Czy dobrze zaplanowałem mój pierwszy cykl??
Zaproponujcie jakies zmiany, może czegoś brakuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Wszystko jest dobrze tylko staraj sie jesc jak najwiecej bialka, weglowodanow i pij jak najwiecej wody.

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PAKO_L nie wiedziałem że trzeba dużo wody pić, będę to robił, dzięki za pomoc, sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11612
ja bym ci zaproponowal po cyklu kreatyne z faza nasycenia beda mniejsze spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to właśnie mam w planach,
teraz biore 85kg na klate, jak myślicie ile wezme po cyklu ??
ps( przed metanabolem wezme jeszcze krea, po też)
jak uważacie 50 tab metki wystarczy na pierwszy cykl??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czlowieku, cwiczysz dopiero rok, pewnie nie wiesz jak poprawnie wykonywac cwiczenia i juz sie lapiesz za mete?? Daj sobie na wstrzymanie, chyba ze chcesz zrobic z siebie kaleke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15-16 latkowie-wy też na dopalaczach?

Następny temat

winstrol

WHEY premium