SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie jak flaki 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, otworzyłam nowy wątek "flaki zamiast mięśni"
Witam serdecznie!
Akutalnie prowadzę dietę niskotłuszczową + ćwiczenia w domu - na brzuch, nogi. Jednak nie daję mi to dużych rezultatów, ponieważ nadal nie mam umięśnionych nóg, brzucha, rąk. Planuje zapisać się na siłownie, żeby umięśnić te partie ciała, które wymieniłam. NIestety,ale nie potrafię ułożyć sobie planu ćwiczeń. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Na dodatek nie mogę zbytnio przeciążyć kręgosłupa.

Ćwiczenia zaczęłam 2 lata temu, ale z przerwami.

W ostatnim czasie miałam sporą przerwę w ćwiczeniach przez sprawy zdrowotne. Wtedy sporo schudłam i wszystko po prostu mi "wisi".

Wiek: 21 lat
Waga: 56kg
Wzrost: 154cm


Moje wymiary:

pas: 71cm
obwód uda: 54cm
obwód w picepsie: 25cm
biodra:81cm
waga: 56kg - cel 52-53kg - umiesnienie wsyzstkich partii ciała.

Co do diety, to tak przeważnie wygląda mój jadłospis:
Śniadanie: płatki musli z rodzynkami lub orzechami + mleko 1,5% no i oczywiście kawa ;)
później : owoc lub sok marchwiowy lub kefir

obiad: papryki faszerowane mięsem z indyka lub kurczaka wymieszane z ryżem + surówka z młodej kapusty lub pekińskiej z kogurtem naturalnym lub bez +(nieraz mała łyzka majonezu)
później znowu kefir lub nic

kolecja: bułka grachamka lub ciemne pieczywo z zieranami z upieczoną szynką w piekarniku

Tak zawsze oczywiście nie wygląda, bo nieraz na kolacje nic nie jem lub same warzywa- np potarte marchewki.

Na obiady jadam też piersi z kurczaka, indyka, pieczenie z wieprzowiny, wołowiny + makarony pełnoziarniste.
Robię też sosy,ale na bazie jogurtu naturalnego (np; pierś gotowana zalana jogurtem + warzywa i ryż)

Owoce które jem: nektarynki, truskawki, jabłka
Warzywa: papryka, ogórki, marchew

Napoje: woda gazowana, woda z cytryna i zielona herbata

Co jakiś czas pozwalam się 'zgrzeszyć" raz w tygodniu zjem to na co mam ochote np. pół pizzy, lub kawałek ciasta.

Jeśli pominęłam jeszcze coś o czym powinnam napisać, to proszę mnie poprawić :).

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już wiem, co pominęłam:
Obwód w biuście(1) : 85
Obwód pod biustem : 80
Obwód łydki : 37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : buzia, ręcę
W którym miejscu najszybciej chudniesz : buzia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) ćwiczenia w domu, na brzuch i nogi. Co jakiś czas basen i bieganie
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki musli
Co lubisz jeść na obiad : mięso z indyka, kurczaka
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : Miesiączka nieregularna
Preferowane formy aktywności fizycznej :
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : przeważnie były one , że tak powiem drastyczne. Mało posiłków, wysiłek i szybkie chudnięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Miesiączka nieregularna"

I co, dalej twierdzisz, że dieta niskotłuszczowa jest taka zayebista? To jest jej efekt Na Twoim miejscu modliłabym się do Matki Boskiej Redukcyjnej, żeby to kuku, które sobie zrobiłaś nie było permamentne.

Dieta na start 110g białka, 130g węglowodanow i coś ok. 80g tłuszczu.
Układaj jadłspis i dawaj do kontroli.

Nie masz ty czasem wady postawy? Bo coś krzywa mi ię wydajesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ja uważam, że jestes ona jest ZAJE...? Myślałam, że te forum jest od tego, żeby pomóc ludziom. Niekażdy ma tak zaj**is... wiedze na temat odżywiania, jak Ty. Troche wyrozumiałości. Każdy człowiek popełnia błędy. Ważne, że są chęci, żeby cokolwiek zmienić.


Tak, mam wadę kręgosłupa, stąd miedzy innymi nierówne wcięcie w talii. Dlatego też nie mogę mieć mega dużego wysiłku i dzwigać dużych ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do mięsiaczki, to miałam niestety problemy z odżywianiem(diety drastyczne), więc pewnie przez to narobiłam sobie kłopotów. Z wątrobą też nie jest wszystko dobrze, ale mam nadzieje, że wszystko unormuję. A co do mojego odżywiania, to coś wyelimonować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wszystko na temat tego, co wyeiliminować, a co jeść masz w artykule "co jedzą lejdis".
Z wadą postawy jesteś pod czyjąś stałą kontrolą? Jaką masz konkretnie diagnozę postawioną?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saida-wada już się utworzyła w trakcie ciąży mojej mamy, także to już tak pozostanie. Tak jak wyżej napisałam- mam unikać dużego wysiłku i podnoszenia dużych ciężarów. Prędzej miałam okropne bóle, ale ćwiczenia na kręgosłup pomogły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to stwierdził ortopeda do którego uczęszczałam, także z tym musze już żyć. Dopiero dolegliwości poważne odczuje za ok 20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A JAKIE ĆWICZENIA POLECACIE NA SIŁOWNI, ŻEBY WCMOCNIĆ MIĘŚNIE NÓG, BRZUCHA ORAZ RĄK? JAK JUŻ WSPOMNIAŁAM ZACZYNAM SIŁOWNIE ZA OK 2TYG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
W regulaminie znajdziesz odnośnik do treningu dla osób początkujących.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca - Po tej diecie przybędą mi kilogramy, czy zejdą w dół? Tak, jak pisałam chcę uzyskać 52-53kg. Czy te gramy,co podałaś, to jest dzienne zapotrzebowanie, tak? Czy te tłuszcze mam spożywać do południa, czy późniejszą porą również?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mojej dziewczyny

Następny temat

iza- pierwsze podsumowanie str 1

WHEY premium