SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie nóg - zobacz z czego rezygnujesz !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Koks to koks, testosteron to testosteron. Mozemy sie klocic i kazdy bedzie mial swoja racje.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
co innego syntetyk dostarczany z zewnatrz - ingerencja w twoj ukl.hormonalny, w twoja homeostaze, w twoj organizm

co innego naturalnie produkowany - w zgodzie z organizmem, w odpowiedzi na bodzce zewnetrzne, szeroko uwarunkowany i bezpieczny

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Wszystko zalezy od dawki. Wez dwie mety z rana a twoj uklad hormonalny bedzie jak smietana

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a watroba? tez jak nowo-narodzona?
poza tym, zawsze przysadka bedzie troche przytlumiona

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No bez przesady, male skutki uboczne chyba jestesmy w stanie zaakceptowac (chyba nie )

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
tematy o anabolikach i skutkach w innym dziale Panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Masz soga za artykuł. Pasuje zachęcić więcej ludzi do treningu nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Deliver małe?? nie wiem...
a poza tym to kto Ci powiedział że nei lubimy koksiarzy mi np. to koło ch**a lata kto koksuje a kto nie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jest taki trend w innych dzialach sfd, ze strasznie sie potepia bioracych. Ja tez to mam w dupie czy ktos bierze czy nie. Co do mnie to nie wstydze sie do tego przyznac ze koksuje bo nie ma sie czego wstydzic
A co do skutkow ubocznych to raczej indywidualna sprawa.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
potępia?? chyba przesadzasz... ja na sfd nie spotkałem się z określeniem negatywnym co prawda slyszalem "kox" ale to nei było nic negatywnego razcej określenie kogoś stosującego doping lub majacego wieksze wymairy niz okreslacjacy

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

wzrost mięsni a rozciąganie

WHEY premium