SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie nóg - katabolizm

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem dlatego pragnę na początku wszystkich forumowiczów pozdrowić

Mam pewien problem, mianowicie: chcę zredukować mięśnie ud. Od zawsze miałem predyspozycje do szybkiej budowy mięśni nóg, szczególnie wyższych parti ud. Mam budowę endomorfika. Czy moglibyście poradzić mi jakis trening, albo cokolwiek innego do zmniejszenia ilośći mięsni na udach Wiem, że może jest to dziwna prośba, ale naprawdę ciągle mam problem z kupieniem spodni . I czy byłaby możliwość zredukowania mięsni ud z jednoczesnym zachowaniem innych mięśni( klatki, biceps itp.) Aha, jem białko ostrowii i czasem gram w piłkę, srednio raz na tydzien, czasem rzadziej.

Pozdrawiam Mam nadzieje, ze w dobrym dziale zamieściłem tematick
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
to ile masz w udzie przy jakim wzroście?

Powiem to co powie każdy z tego forum - rozbóduj góre!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
mam 180 cm wzrostu a w udzie 60 cm. Ale rozbudowa góry nie załatwi tak naprawdę sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
60cm i problem ze spodniami... stary, źle szukasz. Jakbyś miał 65-70 to byłby ciut problem ale 60 to nic :P pzdr

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
Dziwne naprawdze dziwne
Ja mam 182 cm wzrostu i 63 w udzie i to jest dla mnie stanowczo za mało!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
Wiecie, dla jednego mozę taki obwód to mało a dla drugiego to dużo. To czy mógłby ktokolwiek napisać coś co miałoby pewną wartość merytoryczną odnoszącą się do tematu, a nie było komentarzem, który niewiele wnosi do tematu.
pozdrówka :D:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2588
Witam,może Ci pomogę,bo ja problemów z dużymi udami nie mam,mimo iż nogi ćwiczę intensywnie.Proponowałbym Ci robienie dużej ilości powtórzeń w ćwiczeniach na nogi,oraz robienie serii łączonych na tę partię,poza tym zacznij regularnie biegać(proponuję sprinty,skipy),mięśnie nóg od ćwiczeń dynamicznych za dużo nie urosną.

Co TY zrobiłeś dla realizacji planu??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
Arbeiter chyba się mylisz. Myslisz że od czego mu się mięśnie nóg wyrobiły - właśnie od piłki noznej. Od sprintów nogi się jeszcze bardziej rozrosną.

Jeśli już chcesz coś z tym zrobić to zrzuć troche fatu kilka centymetrów pewnie zejdzie. jak chcesz ćwiczyć nogi to truchty przez około 1h z niską intensywnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2588
lukasz3458 może jeszcze napiszesz,że od piłki i biegów będzie mieć nogi większe niż Pudzian??wtedy nie wyrabia się masy,tylko siłę dynamiczną i wytrzymałość no i rzeźbę

Jeśli ktoś cierpi na zbyt dużą masę mięśniową to pozostają mu dwie możliwości,albo ta,którą wymienilem albo po prostu zaprzestanie treningu,wtedy miesnie zaniknąOczywiście może sobie truchtać,ale biorąc pod uwagę,że kolega gra w nogę,to raczej nic to nie da,takie truchtanie moze być skuteczne dla opasłych miśków,którzy dotychczas siedzieli tylko przed telewizorem,osoba wytrenowana musi dostarczyć innych bodźców.

Co TY zrobiłeś dla realizacji planu??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244

dzieki wszytkim za rady.
Tez wlasnie gdzieś czytałem ze dlugie bieganie z niska intensywnoscia powduje wyszczuplenie nog. A co myslicie o rowerze, ktorzy rzekomo najlepiej nadaje ksztalt miesnia.
pozdrowka :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2588
tak właśnie jest,rower jak najbardziej wpływa na rzeźbę<yes>

Co TY zrobiłeś dla realizacji planu??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łączenie ćwiczeń!

Następny temat

Mój trening, DO OCENY

WHEY premium