SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie Brzucha Kaloryfer

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Witam, mam 18 lat ważę 80 Kg mam 184 cm wzrostu i leciutki brzuszek ale też mam pytanie. Niech każdy się wypowie jak tylko może jak szybko zrobić kaloryfer na brzuchu ?
NIE MAM SIŁOWNI NI NIC TAKIEGO.
Chodzi mi o zrobienie kaloryfera nie chodzi mi o Pełny kaloryfer tylko o to aby chociaż troszkę było go widać :( nawet jeśli będzie widoczny jak tylko napnę mięśnie brzucha.
BARDZO PROSZĘ O POMOC.
Dodam jeszczę, że chciałbym osiągnąć wagę coś do około 85 kg. ale nie chciał bym zchodzić z tych 80 kg które mam. Więc podajcie ćwiczenia które pomogą mi zrobić ten kaloryfer, dietkę jakąś czy coś. Chce zachować 80 kg. i zrobić kaloryfer widoczny CHOCIAŻ przy napięciu brzucha.

__--==Alen==--__

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
tak trenuje od piaskownicy. słuchaj staram się jak tylko mogę, każdy mięsień na swoim ciele jest idealny według mnie oprócz brzucha a staram się jak tylko mogę...

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
To chcesz mieć te 80kg czy 85 bo piszesz tak nielogicznie ze nie wiadomo. Po co Ci krata na brzuchu jak reszta bedzie kiepska? o.O

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
Hmm jeśli to możliwe chciabym zachować jak najwięcej swojej wagi. Reszta nie jest kiepska, mam mocne barki i wgl ręce do tego silną i twardą klatę ale brakuje mi kaloryferka i tyle o

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5760
aeroby 4x tyg po 45 no i odpowiednia dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
staram się robić ABS 2 i jak narazie świetnie mi to wychodzi i mam dopiero 5 dzień, z dietą to staram się jeść syte śniadania obiady i kolacje ale mniejsze ilości aby jeść też coś między tymi posiłkami, takie coś wystarczy aby w 2 miesiące zrobić Kaloryfer ?

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w 2 miesiace to się nie bierz za to, się tak zastanawiam, sezon plażowy się skończył to może na sylwestra się szykujesz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
z takim podejsciem to chyba na sylwestra ale 2014

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-10-11 22:42:28

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
hmm, znaczy podejście mam bardzo duże do tego bo oprócz ABS2 to robie inne ćwiczenia np pełne brzuszki z obciążnikami na klacie itp. tu nie chodzi o sezon tylko chodzi o to, że często sie biję ( trochę walk ulicznych a trochę na zawodach Wushu, Taekwondo, Kick-boxingu, Judo i Jiu-jitsu. w tym z Taekwondo mam czarny pas ) ale po prostu nie mam kaloryfera i chcę go zrobić do kolekcji. Mam duży zapał i wykonuje ćwiczenia spore więc jeśli chodzi o podejście to jest bardzo dobre moim zdaniem.

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Polecam obejrzeć od 2:40 bo nie wierzę abyś robił popularne brzuszki prawidłowo. Masz robić brzuch a nie zginacze bioder.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161
robię dokładnie tak smao, ale też czasem portafię się zwiesić głową w dół i tak też robie

__--==Alen==--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
warto dodac zeby najpierw bylo ci widac kaloryfer musisz miec tam jakies miesnie, pozniej sie bierz ze ich odkrywanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prezent dla Ukochanego - sportowca

Następny temat

Wrzucajcie zdjęcia swoich siłowni :)

WHEY premium