SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie Brzucha-BITWA!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730933

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
W zyciu nie widzialem takiego skupowiska brzuchow w tak dobrym stanie, osobiscie glosowalem na grabbera, pozniewaz jakos jego sadelko przypadlo mi do gustu (nie mialem czasu przejrzec wszystkich za wczasu, pozniej napotkalem kilku rownie dobrych zawodnikow). Prawdziwym fenomenem zas jest dla mnie inka, zatyka az kiedy przeglada sie jej foty. Podzielam zdanie wiekszosci samcow tego forum, ze jej sylwetka jest obledna i nie mowie tutaj tylko o brzuchu jak zalozone jest w temacie, lecz o calym jej ciele. Kazda kobieta powinna dbac tak o siebie jak Inka, widac ze jest perfekcjonistka;) Pozdrawiam wszystkich ktorzy zamiescili tutaj swe zdjecia, gratuluje wytrwalosci w dazeniu do celu i zycze dalszych, fenomenalnych sukcesow!

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2009-08-24 19:10:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509


takiee ;D
1

Talent ma to do siebie, ze nie szlifowany znika.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509


i takie, ale to nie sa swieze;d ;)
1

Talent ma to do siebie, ze nie szlifowany znika.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Respect, poprostu swietny brzuszek, klatka tez fajnie zarysowana;) Idzie SOG;) POCHWAL SIE JAK CWICZYSZ, do czegos takiego daze, zalezy mi na ladnej, plazowej sylwetce:) Pzdr

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2009-08-25 21:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3877
Brzuch wygląda bardzo estetycznie i o to chodzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
Mowicie o moim ? ; o

chlopaki uwierzcie, ze to duzo nie korztuje. Zwykle brzuszki na skosnej, i skosy wiszac ;)

Talent ma to do siebie, ze nie szlifowany znika.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Wiszac mi objasnij, na drazku? Skosnej nie mam ale chyba zakupie;) A z klatka co Bartezik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
no na drazku ;)
Klatka to w sumie, ławeczka i rozpietki i skosna.

Ale dluugo ja cwicze. Moje ulubione cwiczenie to wyciskanie sztangi

Talent ma to do siebie, ze nie szlifowany znika.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431


no to ja pokaze wkoncu swój brzuszek xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
wymiatasz

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kOsZuLa...

Następny temat

ocena 20 lat

WHEY premium