SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie Brzucha-BITWA!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730887

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nalas dzięki. Na klatkę sposób już znalazłem, a przynajmniej wszystko jest na dobrej drodze, więc przez obecny okres masowania mam zamiar trochę nadrobić.

Co do aparatu, to tych zdjęć pralką nie robiłem

BlueGreen dziękuję bardzo. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i im bardziej brnie się w ten sport tym więcej braków się dostrzega

Pimpek, jeśli chodzi o Galerię Zdjęć to były i w bicepsach i w tricepsach. Raz na jakiś czas staram się choć trochę być aktywnym

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
"apetyt rośnie w miarę jedzenia i im bardziej brnie się w ten sport tym więcej braków się dostrzega "

Prawdę rzekłeś.
Mnie wszyscy mówią, że jak na kobietę to się już zbyt odchudziłam i "umuskularniłam", ale ja i tak dalej ćwiczę ;) Sądzę, zawsze coś można poprawić!

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Bzyku
Byłbyś tak łaskaw podzielić się swym sekretem?
U mnie ostatnio cycki w miejscu stanęły i szukam alternatywy. Liczę się z tym, że na każdego działa co innego, ale warto poszerzać horyzonty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Proste - wstępne zmęczenie .

Obecnie trening na klatkę wygląda tak:
1. rozpiętki na skosie w górę 3x12
2. wyciskanie sztangi na skosie w górę 10,8,6,10
3. wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 10,8,6,10
4. rozpiętki na bramie 3x15

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Widzę, że wyciskania masz takie piramidalne, jak wtedy ciężarami operujesz i jakie przerwy pomiędzy seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Progresja obciążenia w każdej serii, musisz dobrać indywidualnie pod siebie. Czwarta seria takim samym obciążeniem jak pierwsza. Przerwy na tyle, żeby uspokoić tętno i wystarczająco odpocząć, kwestia indywidualna.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Ok, dzięki. Jak skończę teraźniejszy plan, może wdrożę coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190


przyłącze się do zabawy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
zielAk_92 - podciągnij majtki i po co dajesz fotki jak u ciebie ledwo co mięśnie zasiali i zaczynają powoli kiełkować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318


Wróciłem ze szpitala co oznacza spadek masy:D Przed 76 teraz 71 i wygląda to tak :)

Zmieniony przez - vinek1993 w dniu 2010-09-30 13:41:07

Jufa Jufa Koks :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kOsZuLa...

Następny temat

ocena 20 lat

WHEY premium