SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie Łydek!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owszem

zauwazylem iz zdecydowana wiekszosc grubasow ma konkret uda

mam paru na silowni kórzy pozbyli sie sporego balastu tl
uda konkret zostaly nawet z dobrym miesem
natomiast czym wyzej tym gorzej niestety w tych przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5889
ja mam cieniutkie nozki, ale na przyklad moj ojciec nigdy nie cwiczyl nog a w lydzie ma 44cm. moze to nie jest duzo ale jest dosc niski...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
oki ale mi chodziło o myslales kiedys o implantach klatki?
nie wiem o co biega?

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łydka i klata
to w usa moda wsrod facetow
jesli chodzi o dodatki typu hepi plastik is fantastik

zawsze mozna pomoc naturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
A ja mam łydki prawie jak biceps w "najgrubszym" miejscu 38 cm:/ .I tylko ciągle mnie wkur....ą chude nogi.Kiedyś grałem w piłkę to niebyło tak źle.ALe w 2 lata urosłem chyba 20cm i wyglądam jak niewygląd.Aż wstyd krótkie spodenki założyć .Ćwicze ćwicze i nic nierosną:/

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
Facet bardzo poprawił swój wygląd w pół roku, a całe życie przed nim jeszcze..
/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek
mlody jestes wiec to jeszcze nie czas na mase 120kg

ale trenuj ciezko i czekaj cierpliwie
dopracuj diete i obserwuj co sie bedzie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Ale wyobraź sobie 190 cm i łydka 38cm,bez komentarza:/.Klatka ładnie idzie ,plecy też troche psozły łapy to samo a nogi nic.Zawsze po przysiadach i wspieciach na palce ze sztanga na barki i ze sztanga na udach mam zakwasy ledwo chodzic moge,ale nic nierosnie probowalem mniej powtorzen wiekszy ciezar,nic mneijsyz ciezar wiecej powtorzen tez nic.Jeszcze teraz cos sobie z kolanem zrobilem i zamiast przysiadow tylko suwnice na nogi robie mneijszym ciezarem.

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a u nas w polsce to biceps chyba modny jest

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Ja tam wolałbym mieć proporcjonalną budowe niż mieć tylko biceps duży,teraz mam mały i nienarzekam , z czasem urośnie.Są tacy co robia 3xtyg biceps a innych parti im sie niechce cwiczyc ale to są wyjątki.Ja chce tylko mieć normalne łydki , a nie że co 2 lacha na ulicy ma większe ;(

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla dziewczyny:)

Następny temat

Trening na mase do korekty

WHEY premium