SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie Łydek!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
jest jeszcze jeden mięsień łydki o którym tu nie powiedziano ... mianowicie ten znajdujący się z drugiej strony kości (z przodu go widać) ... nie znam osobiście osób, które by go ćwiczyły (kładąc na pancach ciężar i podciągając je w górę - takie odwrotne wspięcia ) ale był kiedyś jeden znany koleś który tak robi ... zdobył nawet 7 tytułów mr. olimpia wiec wiedział co robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
no miesnie piszczelowe :p zaniedbuje tez ich cwiczenie ale jak sobie pobiegam za pilka od czasu do czasu to pozniej czuje na nich zakwasy:p

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Łydki to zdecydowanie najbardziej popieprzona grupa, widziałem już nastoletnie dziewczyny z łydkami większymi od moich - tu duże znaczenie ma genetyka. Ja mimo tego, że ważyłem nawet 153 kilogramy, łydki nie urosły mi do kolosalnych rozmiarów, tak jak to się stało z udami.
Trzeba strasznie dużo kombinować - ja zauważyłem dopiero teraz, że najlepiej działa na mnie ćwiczenie polegające na wspięciach z podłogi, bez rozciągania w dolnej części ruchu. Pozwala to unieść większe obciążenia, a właśnie to w moim przypadku okazało się być dobrym pomysłem.
Trzeba eksperymentować, innej drogi nie ma w trenowaniu tej upierdliwej grupy mięśniowej.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
153 kilogramy ? ..... łożesz ... 2 razy tyle co ja prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Mam po tym fajną pamiątkę, blizny po rozstępach, mało elastyczną skórę, ale przynajmniej uda w obwodzie 75 cm

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
153 kg?
w profilu masz, ze 104 wiec czemu tak wychudles?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
ale fajnie jest powiedzieć ... kiedyś ważyłęm 2 razy tyle co Ty .... albo do panny "kiedys ważyęm 3 razy tyle co Ty " ... a najlepiej to do pudziana "kiedyś to Ty przy mnie kruszynka byłeś"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Masz tu zdjęcie porównawcze - "przed i po".

Dlaczego tak schudłem? Stary, ty myśisz że to było fajne, kobiety ode mnie uciekały, nie mogłem dostać na siebie ciuchów itp. wkurzyłem się, ułożyłm sobie dietę (350B/200WW/50T - osiem posiłków), trzy razy w tygodniu ACT, aeroby w dni wolne, potem trochę efedryny i Tight'a i w pół roku zamiast 153 było 105 kilo.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
tylko pogratulowac Kruszek :)

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
no rzeczywiscie roznica jest, prawie 50 kg
tyle, ze na pierwsza mysl przyszlo mi to, ze to bylo 153 kg miesni

Zmieniony przez - Dżings w dniu 2006-06-11 11:17:47

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla dziewczyny:)

Następny temat

Trening na mase do korekty

WHEY premium