SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka, prolo, prop etc efekty mojego cyklu- RAPORT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no najlepsze z tego co zostalo to bedzie pozytywne myslenie...

a co ty art masz depresje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Sobie siedze i czytam http://www.geestelijke-gezondheid.nl/mental-health.htm -- nawet sprawy nie zdawalem ile mam objawow zaburzen "umyslowych" - nie wiem czy przez koks czy inne sprawy, ale srednio.

When we take a closer look two the two causes of a personality disorder we see that the hereditary factors can only be attacked with medication. For instance by giving drugs that influence the level of serotonine in the brains (because the body produces the wrong amount)

Duzo rzeczy pasuje... lubie sie je*ac, cpac, ryzykowac, buntowac, zyc na obrotach - w dodatku mam problemy z jelitem cienkim - a pewnie nikt sobie z was tego sprawy nie zdaje, ale koncentracja serotoniny najwieksza jest wlasnie tam, a nie w mozgu

To se pogadalem

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja tez lubie to co ty tylko ze nie mam problemow z jelitem... i wcale nie jest mi z tym zle... po co zmieniac swoja osobowosc chemia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Lol Kaziu - ale skumaj problem - robie TO wlasnie CALY CZAS - ino nie egzo, ale endochemia.

Zmieniony przez - artlite w dniu 2005-06-05 22:03:22

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
art ale ty sobie filmy wkrecasz

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale ja czegos nie rozumiem... co ty chcesz wlasciwie w sobie zmienic??? chcesz zeby ci sie nie chcialo yebac, cpac, pic i koksic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Strasznie wasko na to patrzysz - bo to co wymieniles to skutki. Objawy sa duzo gorsze - taki niedobor to tez brak koncentracji, skupienia uwagi na jednym, brak umiejetnosci uczenia sie (), zaburzenia w pracy neurotransmiterow - tj. brak wspolczucia dla uczuc drugiej osoby, wahania nastrojow, zle samopoczucie, sennosc - przez brak rownowagi chemicznej w mozgu, migrenowe bole - zmiana percepcji bolu - tzn. boli kiedy nie boli, slabsze niz zwykle utrzymanie napiecia scian tetnicznych - a to w kombinacji z koksem juz moze byc niebezpieczne dla zdrowia, przygnebienie, spowolnienie - zima dziala depresjogennie. W ogole uklad nerwowy z***any to kaplica. Szot z B6 by sie przydal chyba. Ta wit. najbardziej stymuluje.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
moze mu po prostu chodzi o to by zyc, byc happy bez external chemii.. kaziu... ty sie ze mnie nalewales ze nie mam nalogow, ale m.in. dlatego nie mam, poniewaz uwazam ze powinno sie zyc/bawic szczesliwie bez oszukiwania sztucznie mozgu... wprawianie sie w stany zmieniajace reality to nie dla mnie droga choc ja zbadalem na tyle by wiedziec co mowie:)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no to na bogato widze...

spytaj sie oma, kanara, e-lita oni powinni wiedziec cos wiecej... a najlepiej idz do lekarza i pogadaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
spoko dark... wiesz ja tez bawie sie zaleznie od nastroju... chce mi sie to wypije/zjem kolo etc nie to bawie sie bez tego i tez dobrze byle towarzystwo dopisywalo... ale ogolnie tez jestem zwolennikiem ze im mniej chemi na codzien tym lepiej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porozmawiajmy o primce :)

Następny temat

Jak zapobiegac krostom itp

WHEY premium