SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka, prolo, prop etc efekty mojego cyklu- RAPORT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
moze mu po prostu chodzi o to by zyc, byc happy bez external chemii.. kaziu... ty sie ze mnie nalewales ze nie mam nalogow, ale m.in. dlatego nie mam, poniewaz uwazam ze powinno sie zyc/bawic szczesliwie bez oszukiwania sztucznie mozgu... wprawianie sie w stany zmieniajace reality to nie dla mnie droga choc ja zbadalem na tyle by wiedziec co mowie:)

DArxx a ładowanie w siebie koksu To co to jest???
To jest dopiero oszukiwanie i zmienianie reality show
Reality Show będzie za jakiś czas jak organizm zacznie pokazywać skutki uboczne

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Trecmac mi kox w mozgu i widzeniu zycia nic nie zmienia, moze tobie..

Kaziu a tam malo ponad 1kg masy na tydzien takie tempo mi starcza rozstepow tez nie chce za bardzo.

Gadanie qmpel na saa jadl 1.7g bialka i ma takie wyniki ze wiekszosc z was dlugo takich nie zobaczy, mogl spokojnie jako pro startowac tak wyglada. 6% fatu na 95kg miesnia. Proporcje idealne bo na tym sie skupil glownie a masy wiecej nie chcial.. koles do tego wie raczej duzo o tym co robi, wiedze ma ogromna - awf pewnie wiele go nauczyl i mgr z supli i saa pisal. Jak zaczyna wywody o saa to nawet nie wiem o czym on q gada do mnie - biochemia itp shity poziom kosmiczny dla mnie. Wierze wiec w praktyczne jego wyniki a nie napchanie sie 3.5g bialka jako warunkiem czegos.

Kazam pewnie masz racje, kalorii dostarczam od ch. Pozatym ciezko zjesc np 300g bialka w 5-6 posilkach.. po 50g na posilek? duzo. + wegle i tluszcze? macie brzuchy bez dna chyba.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
POwodzenia kolego:)
I wszystkim livekiller w tym dziale

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
dark ..hmmm niepomijaj faktu genetyki -poprostu pogratulować jej koledze.
jeśli np. biega o mnie to standard ~2,5gr/kmc minimum. , obecnie 4.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
that ja jem 2.5 i jest mi ok. z wyjatkiem okresow gdzie spadam do ok 2g bo juz np zygam twarogiem , pelnym bebzolem uwiazaniem do posilkow i noszeniem plastikowych pojemnikow, czasem po poprostu nie mam jak tego zrobic albo nie mam sil :D jak sie ma duzo innych obowiazkow i spraw na glowie to jest wyzwanie. A Alekx pytal o srodek cyklu a tam nie dopilnowalem bialka po prostu.
No i nie lubie zalewac sie sztucznym bialkiem jak wypije 3 shejki dziennie to sie czuje napelniony sztucznym syfem

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Aleks specjalnie zadzwonilem do topowego ziomala kulturysty i mowi ze 2.5g spoko moze byc, 3g tez mowi ze ok :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18450 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205537
Ale ponizej 2 g jak to robisz w okresie pomiedzy cyklami to juz jest ponizej minimum, osobiscie w polowie cyklu dochodze do 3,5 g bialka ponadto staram sie zwiekszac spozycie wegli wraz ze wzrostem ilosci saa a takze trening w tym okresie wykonuje z max intensywnoscia.

Co do ilosci wody(o ktorej wczesniej wspomniales)to standardem powinna byc ilosc ok 3-4 l/dziennie.

Dzieki za info od kulturysty

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-06-28 23:01:40

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Aleks ale po pct robie sobie maly break od supli tez wiec odpadaja mixturki... a 1.7g jest ok dla mnie :)

Kulturysta zawsze do uslug jest moge przekazywac wiecej pytan hehe

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Kazam nie do konca prawda...mozesz dawac 5000kcal z samych ww,ale to problemu nie roziwaze...bialko to podstawa...zbyt duzo zastosowania ma bialko dla koksiku zeby je olac

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
również sog za zdjecie <hahaha>
a tak serio, to faktycznie masz problem ze sterydami (za to tez masz soga :D )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porozmawiajmy o primce :)

Następny temat

Jak zapobiegac krostom itp

WHEY premium