SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methanex 10 mg razak "UV CHECK" EXP 0513 .Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
ja mam mete razaka bez oznaczenia UV skonczylem pierwsza setke (tabletki byly rozowe)i razem z tesciem 200mg co 5 dni poszlo mi ok 6,5 - 7 kg.Nie mam specjalnej diety,jestem kucharzem i zarcia dobrej jakosci mam gratis do oporu. Teraz wale druga setke i o dziwo tabletki sa biale,gdzie jest opakowanie takie same jak przy rozowych nie wiem o co chodzi...zobacze jak bedzie kopac .Do tego wale decaplex 275 i na koniec wino razaka 1 setke stanexu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
taka sobie ta metka, wlasnie jem i nie ma roznicy czy wezme 4 czy 6 tabletek dziennie, bo slabo kopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem starego razaka 001 i klepal pieknie, potem scantela i moim zdaniem lepiej kopal, znajomi Atomica podjadaja i tez ladnie klepie. A co do tego razaka to slyszalem ze nawet te z UV juz sa wałki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
nie polecam już lepiej scantel który ładnie kopię ewentualnie atomic natomiast razak był kiedyś dobry a teraz to ze wrowadzili jakies UV to nie oznacza ze oryg. Bo pod Uv to mozna banknot sprawdzic;)

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
dziala jak nalezy. apx tez jest bdb. bierz smialo. niekturzy tu to widze ze za drobna oplata i obecnego LK beda chwalic heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2309
ja wlasnie wcisnam to i klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4849
ok :) noo wlasnie ja zamiwrzam wcianc 200 tab tej metki , zdam relacje po cyklu jak pojdzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4849
i mam nadzieje ze bd klepac ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
SHIELD--zgadza sie ja nawet podbijalem do dawki 60 mg ciagle jechalem 50mg i nic ciekawego sie nie dzialo wiec jak dalamnie lipa lepiej mnie klepal scen 30mg

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4849
sqrwielll mam nadzieje ze jest jak mowisz;) zobaczymy, moze inni sie wypowia Ci co Brali ta serie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdy przychodzi czas na pct u 'dziwnego' osobnika %)

Następny temat

Powrót na fale

WHEY premium