SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol plus Sd 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
Witam wszystkich. Zaniedlugo w moje rece wpadnie Metanabol z Genesis i prohormon SD 10. Czy mógłby ktoś mi rozpisac zażywanie tych środków i czy wogóle można je ze sobą łączyć? Pozdrawiam i licze na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1963
Trenujesz dopiero 2 lata i już sie bierzesz za mietka i teścia... Chyba nawet nie wykorzystałeś w całości tego co mógłbyś zrobic na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3658
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A co to jest sd ?? ja sie nie znam na ph i nie chce mi sie szukac skladu, wiec podaj od jakiej grupy sie zaczyna.
Ogolnie unikalbym takiego polaczenia, najlepiej jedno, pozniej drugie, jak ten ph bardzo toksyczny to jakas przerwa 2-3 tygodnie by sie przydala pomiedzy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
Taka jest nazwa SD-10. Tez nie mam pojecia odnosnie ph i dlatego pytam was. Zamiast tego ph wolałbym jakies tescia do tej mety dorzucic... :/ Moze jakies propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
To jest klon m-drola więc z metką nie za bardzo tzn bardzo toksycznie dla wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
To lepiej z tego zrezygnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1963
Lepsza sama metka, nie kombinuj z tymi PH bo nigdy nie wiadomo co tam jest w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
Nie moge juz zamowic czegos innego wiec musze leciec na tym... Jakies propozycje jak to wziasc aby nie dojechac zabardzo watroby? Pisze ze jest cos na styl M-drolu i Superdrolu, moze teraz ktoś coś kojazy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
W takim razie proponuje weź meto solo z 6 tyg, a później za parę miesięcy te ph solo albo z jakimś propkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
do samej mety masz tutaj mniej więcej temat co i jak

https://www.sfd.pl/METANABOL__info-t429641.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
a tu masz temat do ph :
https://www.sfd.pl/PH__alternatywa_dla_SAA-t427463.html 

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHOGUN-PYTANIA

Następny temat

(Ventolin) Salbutamol + Oxodil (Formoteroli fumaras) kontra budowanie masy mięsniowej

WHEY premium