SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Genesis - brak efektów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Siema mam 10ed metkę genesis, dzis jest 19 dni jak ją biore zero efektów, na początku za obserwowałem lepszy apetyt, ale po za tym nic zero przyrostu masy więcej siły. Chciałem szybko wrocic do formy poprzedniej to moja pierwsza przygoda z "saa" dziennie przyjmuje 3x10mg. Znam jeszcze jedną osobę która ją zaczeła brać prawie równo zemną i przybrała już ponad 5kg masy... Jem sporo białka węgli... Moje pytanie jest czy są przypadki że na kogoś nie działa metka???

1. WIEK:25
2. WAGA:80
3. WZROST:181
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
Staram się dostarczać duże ilości białka ale o węglach nie zapominam, dieta intuicyjna
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
No dobra dzięki za poradę, ziomek którego znam sporo sprzętu już przy ją tak samo mi doradził dużo wegli nawet 3 worki ryzu dziennie makarony do tego, obniżę bilans białkowy zwiększę węgle, zdam relacje za jakiś czas planuje jeszcze z 20 dni pocisnąć na tej metce zobaczymy czy coś się rozkręci, dorzuciłem kretkę i hmb miała byc pod koniec ale niema na co czekac bo i tak efektów nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Zapomniałem dodać staż 4 lata, miałem przerwę prawie pol roku i mój cel szybko wrócić do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
jesli w metce jest metka to musi działać,miska może kuleje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Mysle ze nie schodze dziennie ponizej 3g białka na kg, węgli nie licze ale ryż codziennie, na sniadanie zawsze jurg z owsianką bananem staram sie uzupelniac diete bialkiem z jogurtem i bananem jak wyzej pisałem intuicyjna dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
białko to nie wszystko ,jeszcze jest tłuszcz i węgle.Policz ile jesz tutaj masz kalkulator http://potreningu.pl/diety 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jogurt z bananem i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak dasz dużo białka a będzie brakować tłuszczów i węgli to możesz nawet stracić na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 830
Noo dokładnie. za dużo białka też nie wpier***** bo wtedy tracisz na wadze :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
lisek616
Noo dokładnie. za dużo białka też nie wpier***** bo wtedy tracisz na wadze :]


Ależ ty mądry

Dieta kuleje to nic z tego nie będzie.

Hubert81
Jogurt z bananem i do przodu


Niema nic lepszego na masę

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-02-11 21:37:24

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 830
Adamsky Ależ ty mądry

Dieta kuleje to nic z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 830
AA jak dużo białka jesz to nie tracisz na wadze???? To jak wytłumaczysz diete"białkową" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykjl do oceny. Fachowa porada

Następny temat

Cykl na Prolongatum.

WHEY premium