SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon brak efektow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
Witam wszystkich.
Wiem, ze pewno gdzies znajade podobny temat do tego zeby tam sie wypowiedziec. Ale nie dalem rady go znalesc. Moj problem jest nastepujacy:
nie bralem juz koksow z 3 lata i teraz zakupilem sobie 6 suty egipskiej i 6 pakistanskiej. Ta egipska to jest jakas produkcja bodajrze z 2008 roku. Wyglada jak orginal przynajmniej tak mi sie zdaje.
Problem jest nastepujacy wbilem juz 4 shoty z susty egipskiej i jak narazie nic. Brak przyrostow, brak skutkow ubocznych brak sily. Te 3 lata temu jak wbijalem to wydawalo mi sie ze efekty byly a teraz nic. Tamten cykl byl bardzo skromy bo bylto pierwszy cykl w zyciu. Pewno bedziecie sie smiac;pD Bo bylo to jeden tesc i 4 susty ale mimo to i tak poszedlem 6 kilo z czego bylem bardzo dumny. A teraz jak narazie nic. Konczy sie 2 tydzien a ja stoje w miejscy. Czy to znaczy ze suta jest fake czy moze zacznie dzialac pozniej. Oczywiscie moge wyslac foty jesli chcecie;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cierpliwosci pewnie jeszcze po jednej na tydzien bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
dawka 500mg/ew ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
jakie 500/week? jak on ma tylko 12 apm na cykl
przy takich dawkach ciezko powiedziec, ale nie wykluczone ze wy***ka

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Zrob badania to sie dowiesz czy wyebka.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Ale nawet po 250 mg ew libido powinno skoczyć.
Tym bardziej, że gość nie jest skoksowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Jak nie masz doswiadczenia to w tak krotkim czasie mozesz nie wiedziec czy libido skoczylo,jeszcze jak bez masz wysokie tak jak ja Zrob badania jak sie okaze,ze bijesz to co masz bic to dokup towaru i daj 500mg/ew jak slabo czujesz i tyle moim zdaniem.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
no jak mowi ze konczy drugi tydzien jest po 4 strzalach to 500mg/ew tylko wychodzi na to ze jego cykl potrwa 5 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
nei nie bije 500 mg na tydzien przez 5 tygodni a potem po 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
sory pomyslilo mi sie 10 pierwszych shotow po 2 w tyg a reszta po 1. moze cos dokupie jeszcze. wiadomix, ze dorzucilem do tego bialeczko. bo dla mnie to podstawa podczas cyklo. po kuracyjce 24 tabsy clomidu i kreta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

micha na cyklu

Następny temat

CO DO OMKI

WHEY premium