SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol 1 cykl (200 tabletek)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1052
Mam zamiar wziąć polski metenabol (200 tabletek) w cyklu piramidowym. Chciałbym abyście pomogli mi ułożyć jakiś cykl i zaproponować jakieś leki podczas niego aby było to w miare bezpieczne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
profil

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Waga 71kg biceps 33cm i na pierwszy cykl 200tab metanabolu. Pewnie zaczołes dopiero cwiczyc na siłowni. Na pierwszy cykl to tej metki znacznie zaduzo zjedz ze 100tab zobaczysz jak koks na ciebie działa.
Jedz w piramidzce 1-2-4-2-1 taka lajtowa piramidka ale na pierwszy raz zawsze cos ci pujdzie. Po cyklu jakis tydzien zacznij jest hepatil a gdy wczasie cyklu poczujesz bule brzucha i nie ustapią po 3dnia to zarzyj Lakcid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
Kikoa takim ludziom sie odmawia brania koksow ...
Po pierwsze to sporo osiagniesz na sucho ( przy pomocy supli badz bez nich)...
Pomysl przyszlosciowo... na sucho zrobisz mase ktora bozia tobie przypisala a jak bedizesz chcial wiecej to dopiero wez sie za sterydy..

Nie zachowuj sie jak sezonowiec bo kazdy cie tu bedzie wyzywal...

Pozdrawiam i do Kreatynki namawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
33cm w łapie i już za mietka się bierzesz ? kup sobie cp lub nitro i ćwicz dalej :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
po co odrazu nitro ... zwykly monohydrat ladnie podziala ..
Za nitro itd moze sie brac jak najprostsze i tanie rzeczy przestana dzialac..

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1052
Macie racje dopiero zacząłem, lecz nie wiążę swoich planów z kulturystką a raczej z tajskim boksem. Chciałbym złapać szybko wagę i pomyślałem że jeśli jakoś mądrze bym wziął metanabol mogłoby to wyjść na lepsze, choć te 200 tabletek to może troche przesadzilem... Nie mam doświadczenia związanego z tym z więc bardzo proszę o opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
moja opinia jest krotka... nie nadajesz sie na koks poniewaz nie wiazesz przyszlosci z kulturystyka i cie dopadna spadki...
Zapraszam do dzialu ODŻYWIANIE... przy pomocy tego dzialu ustalisz sobie prawidlowa diete.. Napewno bedizesz zadowolony efektami .. a jesli ci bedize malo to kup jakas kreatynke monohydrat (ok 60-70zl) ..

A sterydy zostaw ludziom ktorzy chca osiagnac cos w kulturystyce

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Zgadzam sie z mr-sfd Jesli jestes początkujący do dobra dieta jakies 1000Kcl wiecej niz potrzeba ci na twoją wage do tego kretka mono i siłownia i tyjesz bardzo szybko :) A co do mety znam ludzi którzy byli tacy jak ty chcieli wziąsc metke juz na samym poczatku odmawiałem im ale nie słuchali i z mojego doswiadczenia wiem ze człowiek jak sie uprze to i tak wezmie moze da sie go namówic na to aby nie brał ...no i nie będzie przez 2-3 miechy ale potem i tam zrobi to co chciał i przykoksuje.Ale widac ze ty jestes inny i zrozumiesz co to jest koks nie pakuj sie w to dobra rada.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1052
a proponujecie może jakąś konkretną kreatynę... i w jakiej ilości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Monohydrat albo Jakis stack kreatynowy odwiedz dział odrzywki i poczytaj o kreatynach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

~~~~dretwienia rak podczas snu~!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Clenbuterol- jakie witaminy i mineraly

WHEY premium