SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
może być też genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
ja stawiam na zło diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
dożuciłem troche węgli i masa leci :D ho ho i to szybko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widzisz zastosuj jeszcze oliwe z oliwek, jedz duzo miesa, pamietaj ze na samej odzywce w plynie duzej masy nie zrobisz, no i oczywiscie trzymaj wegle bo duzo i ciezko pracujesz, pozdro zycze owocnych wynikowprawie zawsze jak na cyklu nie idzie masa a tylko sila to blad jest w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
w sumie i potrzeba mi tego węgla ;P hehe a o oliwie pomyśle po wypłacie bo na taką drożyzne nie mam mamony :P heheh a co ona wogóle daje ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
rozpi.erdalaja mnie ludzie ktorzy zaczynaja cykl nie majac kasy na diete

załosne

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
ile razy w tygodniu trenujesz ? co drugi dzień sie powinno , moze spalasz za dużo kalori i nie ma sie co odłożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
dzień w dzień :) heh ;] znaczy w od pon-sob ale i tak jakoś mało dni mi się wydaje bo nogi nie mam kiedy robić tylko czasem robie (co jest dużym błędem moim )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
trudno Ci znalesc trening odpowiedni dla siebie czy jestes tak leniwy, ze nie chce Ci sie nawet szukac ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
trening mam dobry i uważam ze za***iście przez te 3 lata go wkońcu dopracowałem (wkońcu robie wszystko jak trzeba i widze postępy) tyle że boje się nogi robić bo raz jak zrobiłem nogi to 2 tygodnie jak kaleka chodziłem a nie moge sobie teraz na to pozwolić bo od niedawna pracuje w nowej firmie inie moge się opierdzielać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY.........przy pierwszym cyklu

Następny temat

Co takiego jest???

WHEY premium