SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Dodaj troche kalorii (np. oliwe z oliwek), cynk , magnez ,wiecej bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
75kg 188cm wzrosu samo za siebie mowi.. i to jzu 3 cykl na mecie??

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
metka jak metka ;) made in russia ;] miałem z zieloną nakleją teraz mam to nową z niebieską i czerwonym paskiem a dieta hymm rano płateczki owsiane na mleku potem kanapeczki jakieś i wszystko co wpadnie pod gębe ;] aby miało w sobie dużo białka + wbc ostrowia

ale wita cu ? chyba wiem gdzie tkwi problem bo po koszulce widze ze mnie rozbija i niemiejszcze się powoli tylko poprostu zobaczyłem wczoraj że strasznie mi schudły nogi 2 patyczaki mam :P musze chyba za nogi się wziąść

+ problem tkwi że pracuje w mleczarni i przeżucam 25kg worki dziennie po 14 ton sam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
a co w tym zlego?zabezpiecz sie w wiecej weglowodanow zeby miec energie na przerzut.Bialko na budulec i aminokwasy z glutamina na dodatek.
Meta moze byc walona bez 2 zdan..jako,ze z oficjalnych wiesci mam info iz w pl ciezko ostatnio z zabawkami to wnioskowac mozna bezpodstawnie,ze walki kraza dla uzupelnienia dziur osiedlowych..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
3 ci :P heh ochlałem już tego osto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
własnie chyba w witaminki musze się zaopatrzyć kiedyś kupiłem tylko witamini i masa szła troche ale zapomniałem o tym ;) nu niedługo do apteki trzeba się wybrać po magnezik b12 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
Nie przejmuj się ja też tak mam. Zarzuć mete polską lub rumuńską(naposim) bo są zazwyczaj pewne. Dorzuć do tego komplex witamin np.centrum, cynk, osłonke i jedz wszystko jak głupi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
oj chyba naposin nie jest taki pewny.załatw recepte i bierz z jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Stosunek wagi do wzrostu mówi wszystko zero pojęcia o diecie i prawdopodobnie treningu.

PS: Metke i inne koksy dają ludziom którzy 3 miechy w łóżku po wypadkach leżą i idzie im więcej od ciebie. Ja 3 kilo to jestem w stanie zrobić bez niczego w ciągy 1,5 tygodnia (nie mówie tu o jakies tam szczególnej jakości tej masy b)

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Kolejny ekto,unikający węglowodanów,żeby się nie zalać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY.........przy pierwszym cyklu

Następny temat

Co takiego jest???

WHEY premium