SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta,Oma,Białko,Wiatry,Zapierdalaj do psychiatry!!!DOPING SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130372

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
jakiś serial bym obejrzał a nie bardzo wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mój na odgłos wystrzałów dostaje pyerdolca i szczeka. Jak się wybudził gdy przyszedłem i ktos odpalił duża petardę to skoczył na okno na wysokości głowy z jazgotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
To są uroki posiadania psa. Mój jak usłyszy kroki na schodach już jazgocze. Listonosz omija moje drzwi z daleka. Nie chce paczek przynosić, odkąd spotaliśmy się przed klatką. Akurat wychodziłem z psem, on chciał wejść i byłą awantura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Helix, nowy serial o sci-fi/thriller o wybuchu epidemii wirusa.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Za 29 dni kolejny odcinek 4 sezonu The Walking Dead
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Rysiek01
Lesiu, muszę pieska szkolić, bo czasem jest agresor w stosunku do innych psów i niektórych ludzi. Też jest po przejściach. Coś sobie zapamiętał z dzieciństwa, bo jak widzi starszego pana w czapce to dostaje szału. Hubert, a jak przeżyła sylwestra, bo to chyba sunia, jak pamiętam?

Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2014-01-11 23:00:29


mhm kumam Ale zastanawiam się, czy zacząłeś się tym interesować jak byłą potrzeba wyszkolenia pieska czy już wiedza i doświadczenie było w tej materii. Oczywiśćie jeśli to możesz udzielić tej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mój do ludzi zero agresji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
ćpie chyba coś ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
chyba Ty

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Mojego muszę kontrolować. Chodzimy na szkolenia od pół roku. Warczał przy misce nawet na mnie, a żonę ugryzł w rękę jak go chciała karmić z miski. Obecnie jest ok. Po pół roku szkolenia sam łapiesz co i jak z psem, nawet agresywnym. Dobra, żona będzie oglądała Dallas Buyers Club. Pies śpi. Dobranoc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dorada w cyklu

Następny temat

Cykl mostek Cykl

WHEY premium