SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta,Oma,Białko,Wiatry,Zapierdalaj do psychiatry!!!DOPING SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130240

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
no okolice, nie macie tak jak jest scharatana np. na oralach ze okolice pobolewają?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Yerba lemon bardzo fajna - kawałki trawy cytrynowej tam są. Bardzo fajny smaczek.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Już drugie zalanie wale i zara na siłkę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
o wlasnie ! wkoncu ta yerbe musze kupic, zaraz portal aukcyjny odpale i cos poszukam.

ps. dive nie czepiaj się slowek, potocznie sie mowi ze watroba, wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8318 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22185
watroba nie boli kolego najwyzej sie zolty zrobisz, bolec moze zoladek, woreczek zolciowy itd

"IT’S NOT HOW MANY TIMES YOU GET KNOCKED DOWN, IT’S HOW MANY TIMES YOU GET BACK UP! A LEGEND NEVER DIES, IT LASTS FOREVER!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z Yerby market tylko bierz - użytkownik stabiloboss. To jedyny importer wszystkich marek yerby w Polsce, więc ma najniższe ceny.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Teraz jest w promo zestaw 5kg za 139 zł z kurierem od razu. Wychodzi 25 zł taniej niż jakbyś miał każdą pojedynczo kupować.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
mnie pobolewają okolice tu dokładnie gdzie watroba jest, jak dostanie po dupie , zoladek i woreczek jest gdzie indziej, a co do bilirubiny niekoniecznie od wątroby ja mam jak już pisałem od dziecka tak ze mi skacze ta bilirubina i barwi skore lub bialka oczne na zolto, wlasciwie za młodego miałem częściej teraz już raczej rzadko ze względu na problem z plytkami krwi genetycznie już.. Mam ich zbyt dużo ale sa zbyt male i więcej z nich umiera niz u normalnego człowieka stad ta bilirubina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja mam zespół Gilberta - może też masz.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
jaka na początek proponujesz? ile tego g się sypie na porcje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dorada w cyklu

Następny temat

Cykl mostek Cykl

WHEY premium