SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta,Oma,Białko,Wiatry,Zapierdalaj do psychiatry!!!DOPING SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130572

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
podejrzewali zespol Gilberta ale wkoncu wykluczyli i nie wiedza co mi jest, miałem mieć zza lepka robione jeszcze badania szpiku itp. ale zawsze odwlekałem to jak mamuska sobie przypominala to ja zagadywałem bo się balem ze mi igle w kregoslup wbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
50g sypiesz(3-4 łyżki stołowe), zalewasz wodą o temp 75-80 celcjuszy i pijesz, najlepiej przez bombillę(najtańsza metalowa ok. 7 zł kosztuje). 3-4 razy możesz to zalać spokojnie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Paczka 1kg starcza na 20 dni.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
a która proponujesz wybrać? smakowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A kop chcesz żeby był mocny czy zależy ci tylko na smaku? Te co mają kopa ostrego, to w smaku nie są za ciekawe często.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
na początek smakowo kop mniejszy może być, chce sprawdzić jak to z moim nadciśnieniem si ebedzie miało, później najwyżej kupie mocniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
TARAGUI Compuesta Verben z dodatkiem ziół jest - masz na allegro 2x500g zestawik za 30 zł.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Spadam na siłkę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
ok dziękówa, coś wybiorę pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
zgłosiłem się do konkursu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dorada w cyklu

Następny temat

Cykl mostek Cykl

WHEY premium