SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melvi Manhoef by Manho

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Jako że nie znalazłem sylwetki mojego ulubionego zawodnika na SFD to takową postanowiłem stworzyć.
Melvin „No Mercy" Manhoef (ur. 11 maja 1976 w Paramaribo) -olederski Kickbokser i zawodnik MMA o piekielnej szybkości i sile ciosu. Do Holandii przybył w wieku 3 lat dokładnie do Rotterdamu. Najpierw swoich sił próbował w piłce nożnej (podobnie do Remyego) jednak wykluczyła go kontuzja. Trenuje w Mike Gym tam także trenuje obecnie największe zagrożenie dla starej gwardii K-1 czyli Badr Harii. Swoją pierwszą zawodową walkę w K-1 stoczył z dużo wyższym Remym Bonjaskim. Przegrał ją jednogłośnie po dobrej walce.
Następnie postanowił występować w MMA można powiedzieć że gdyby poprawił parter a dokładniej mówiąc popracował nad obroną przed poddaniami i obaleniami to mógłby być jednym z lepszych zawodników w swojej kategorii wagowej(choć ja i tak uważa że jest jednym z najlepszych stójkowiczów).Po kilku walkach w rodziej Holandii wystąpił na gali Cage Rage 10 i wygrał po 3 minutach przez KO z Matthias`em Riccio. Następna walka w CR 13 trwała niecałą minutę( wygrał z Fabio Piamonte przez KO).Największy sukces odniósł na gali CR 15 gdy został mistrzem Cage Rage wagi półciężkiej. W pojedynku o tytuł znokautował po zaciętej i emocjonującej walce Brazylijczyka Evangelistę "Cyborga" Santosa, będąc samemu kilkakrotnie na krawędzi nokautu. Mogę dodać że Cyborg walczył w tak prestiżowej organizacji jak Pride FC. Potem jeszcze obronił pas w walce z Ian`em Freeman`anem. Zniszczył swojego przeciwnika w 17 sekund!!!
Po tym epizodzie z CR Melvin podpisał kontrakt z K-1. Walczył zarówno na zasadach K-1 jak i MMA. Przegrał Szybko z dużo cięższym Rayem Sefo. Do historii przejdzie dla mnie KO jakie zafundował Ruslanowi Karaevowi. Ostatnią swoją walkę w K-1 Melvin Manhoef stoczył w kwietniu 2008 r. w Amsterdamie przeciwko Remy Bonjaskiemu. Po raz drugi w swojej karierze uległ "Latającemu dżentelmenowi", tym razem przez nokaut w trzeciej rundzie. Jednak z powodu niskiego wzrostu Melvin częściej próbował swoich sił w K-1 Heroes niż w ciężkim K-1. W październiku 2006 r. zajął drugie miejsce w turnieju o mistrzostwo HERO'S w wadze półciężkiej. W finale przegrał przez poddanie z Yoshihiro Akiyamą. Od 2008 r. Manhoef występuje w DREAM. Był jednym z uczestników turnieju DREAM Middleweight Grand Prix 2008, który miał wyłonić mistrza wagi średniej tej organizacji. Odpadł w półfinale, pokonany przez późniejszego tryumfatora turnieju Gegarda Mousasi. Przedtem pokonał Kazushi`ego Sakurabe.
Jeżeli miałoby się opisać tego zawodnika jednym słowem powiedziałbym Dewastacja. Bo właśnie to robi ze swoimi przeciwnikami. Jego walki prawie zawsze kończą się KO. Nie boi iść na wymianę z zawodnikami. Przez komentatorów porównywany do Mike Tysona. Jego średni czas walki nie byłby pewne dłuższy niż 3 minuty. Sam o sobie mówi że jest urodzonym zabójcą. Kiedyś także czytałem, że robi sobie tatuaże po każdy pokonanym zawodniku, ma także tatuaż przypominający kod kreskowy. Ostatnimi czasy chodzą plotki jakoby Melvin przechodził na emeryturę, ponieważ chce więcej czasu spędzać z rodziną.Trenuje także ze swoim synem Millionem i robi z niego taką samą bestie.

Podstawowe Informacje:
Imię i Nazwisko: Melvin Manhoef
Rekord MMA: 22 - 5 - 1 (Wygrane - Porażki - Remisy)
Wygrane : 21 (T)KOs ( 95.45 %) 1 Decyzja ( 4.55 %)
Przegrane : 2 (T)KOs ( 40 %) 3 Submissions ( 60 %)
Rekord K-1: 5 - 4 (Wygrane - Porażki)
Wzrost: 5'8 (173cm)
Waga: 205lbs (93kg)
Styl bazowy: Kickboxing, Muay thai
Kraj: Hollandia

Rekord MMA:
Rezultat: Z kim: Przez: Runda: Czas:
Loss Gegard Mousasi Submission 1 1:28
Win Kazushi Sakuraba TKO (Punches) 1 1:30
Win Dae Won Kim TKO 1 4:08
Win Yosuke Nishijima TKO 1 1:49
Win Fabio Silva TKO (Strikes) 1 1:00
Win Bernard Ackah KO (Punches) 1 2:13
Loss Dong Sik Yoon Submission (Armbar) 2 1:17
Win Yoshiki Takahashi TKO (Punches) 1 2:36
Win Shungo Oyama TKO (Strikes) 1 1:04
Loss Yoshihiro Akiyama Submission (Armbar) 1 1:58
Win Crosley Gracie TKO (Strikes) 1 9:12
Win Ian Freeman KO (Punches) 1 0:17
Win Shungo Oyama TKO (Cut) 1 2:51
Win Evangelista Santos KO (Punches) 2 3:51
Win Fabio Piamonte KO (Punches) 1 0:51
Win Paul Cahoon TKO 1 N/A
Win Bob Schrijber Decision N/A N/A
Win Ladislav Zak TKO 1 0:37
Win Matthias Riccio TKO (Punches) 1 3:01
Loss Rodney Faverus KO N/A N/A
Win Slavomir Molnar KO 1 N/A
Win Alexandr Garkushenko KO 1 6:57
Loss Bob Schrijber TKO 1 4:01
Win Mika Ilmen KO 1 N/A
Win Paul Cahoon TKO N/A N/A
Win Husein Cift KO 1 N/A
Draw Rodney Faverus Draw 2 5:00
Win Jordy Jonkers TKO N/A N/A

A tu bonusik:
Melvin vs Ruslan:



Melvin HL:



Syn Melvina:



Melvin vs Saku:



Melvin Vs Remy 2:



Melvin vs Cyborg:



Melvin vs Freeman:




Polecam także inne walki Melvina!!

No mercy for Nobody

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Bobry jest filmik z pokazem synka Melvina. Mali tajowie w tym wieku tezz tak ogarniają i juz nawet sie sparują. Moze synóś tez bedzie dobrym fighterm i to niedlugo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
Łap soga. Walki dobre, zwłaszcza ta z cyborgiem. Lubie tego zawodnika za jego determinacje, siłe i dynamikę. Myśle ze gdyby był wyższy 10cm to osiągnął by wiecej. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Walka z Cyborgiem dla mnie jedna z efektowniejszych MMA. Ogólnie dobrze się go ogląda. Niski wzrost i słaby parter, to bolączka tego zawodnika.
Miałem nadzieje zobaczyć go z Jacare w finale Dream, no ale mu nie poszło. Zresztą Jacare też

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
profil w kapsułce, ale na plus. SOG za prace, filmy...a i przydały by się zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
krótko i zwięźle dobry artykuł o Melvinie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja również uważam go za jednego z największych kozaków a jego walki za jedne z najbardziej widowiskowych

'dewastacja' - dobrz eto ująłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9823
Dobry zawodnik . Na zasadach mma pojechal by Bonjasky'iego
W k1 niestety ogranicza go wzrost

Zmieniony przez - LilJózek w dniu 2008-10-25 19:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Bardzo dobra robota oby tak dalej

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9472
M.Manhoef mam do Ciebie kilka pytan mozesz odezwac sie na gg 7995541.Albo podaj swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Moje gg 9624043 pisz nawet na niedostępnym.


Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2008-12-06 15:18:47

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta o dopingu w sporcie!!!!! prosze o pomoc!!!!!

Następny temat

Legnica-sztuki walki

WHEY premium