SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melatonina

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Przeszło Ci już to czy dalej tak masz?
Ja śpię w nocy 5-6h. W weekendy jak nie mam treningu to śpię po 10-12h bo już nie daję rady. W tygodniu codziennie drzemka, żeby w ogóle ogarniać. Bez drzemki nawet jak jestem zmęczony też mam problem żeby zasnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
kotlet95
Mam z tym problem każdego dnia i po położeniu się do łóżka zasypiam średnio 2h nawet przy wyłączonym każdym sprzęcie.
Jezeli masz jakies problemy,lezysz i myslisz nad nimi to na bank melatonina ci nie pomoze. To tylko pomoc w zasnieciu po dlugim dniu a nie lekarstwo na stres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Wrzuć z 500mg magnezu przed snem.
Melatoninę jadam doraźnie 3mg z magnezem i śpię jak dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chyba każdy myśli w nocy?
Nie da się nie myśleć o tym co było i będzie (w ciągu tego dnia nie w przyszłości)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
melatonine biore juz dluzszy czas, tabs 3mg, opakowanie 60tabs kosztowalo 28zl. Biore 2 tyg, potem juz nie czuje dzialania i robie 2 tyg przerwy, dziala jak na poczatku, wiec ja sie sklaniam do cyklicznego brania tego specyfiku. J.w. sny pamietam i zawsze mam spiochy w oczach co normalnie sie nie zdarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kazdy mysli o czyms ale nie koniecznie o czyms nieprzyjemnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Eltoro_KrK
Wrzuć z 500mg magnezu przed snem.
Melatoninę jadam doraźnie 3mg z magnezem i śpię jak dziecko.


Jem ten magnez forte z Olimp.
Dam 7,5mg + magnez i się kładę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Już mi w miarę przechodzi. Choć np po ciężkich treningach MC często mam całą noc nieprzespaną. Z tego co słyszałem, to nadmiernie pobudzony układ nerwowy.

Melatonina mi nie pomagała tak samo jak ZMA czy sam magnez.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
Ja tez do melatoniny biore magnez 450mg i cynk 15mg= blogi sen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Do Chela Mag B6 Forte można dołożyć jeszcze Stress Control lub Forsen.

Trzeba pamiętać też o uzupełnieniu potasu, gdyż jego niedobór też może sprowadzać problemy ze snem.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUCHAR POLSKI STRONG MAN FIRLEJ 2012

Następny temat

Pytanie w zwiazku ze spalaczami OLIMP

WHEY premium