SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melatonina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
albo piwko wypij wieczorem, po piwku nastepnuje wyrzuc jak dobrze pamietam lupoliny ktora powoduje sennosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Wiem, że jest się senniejszym i lepiej się śpi ale to odpada ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
niby czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szklaneczka na lepszy sen nie zaszkodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
po 1 jestem na cyklu kreatynowym więc nie piję alkoholu
po 2 patrzcie na mój wiek^^
po 3 codzienne piwo doprowadziłoby mnie do alkoholizmu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ja też mam problemy ze snem i też aplikuje melatonine, coś tam pomaga ale nie ma super rezulatatów. Zaobserwowałem u siebie że biorąc melatonine jestem mniej wyspany niżeli jakbym jej nie brał... i mam strasznie płytki sen, byle szmer mnie budzi :|

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15700
ja na probe zakupilem forsen od olimpu zobaczymy co to za wynalazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Daj znać jak zaczniesz brać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Bierz tested zma.

Nie namawiajcie go do picia piwa, jest nieletni! Łamiecie prawo!

Ja pije raz na 2-3 miesiące piwo, ale bardziej ze względu na nerki. A mam 17 lat. Ludzie w naszym wieku o wiele gorsze rzeczy robią.

Zmieniony przez - EmLow w dniu 2011-11-26 15:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Czytałem wczoraj na jakimś portalu że chyba Kitajce odkryli że alkohol = kiepski sen, jakieś najnowsze badania tak niby mówią, na mnie każda ilość % pozytywnie przedkłada na sen.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ursobolic - E-pharm Nutrition

Następny temat

odzywki

WHEY premium