SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Nitrox

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32341

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
Nawet dobry w skali 1 do 10 jak na Megabola dam 9/10 , jeden z lepszych suplementów Megabola , reszta to ...........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15161
Dokładnie nitrox jest całkiem, całkiem. Kupiłem bo był mi potrzebny no boster i nie narzekam, może to nie jest shock ale za tą cenę(ja miałem taniej kolo 50 zl) to jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem jedna porcję i powiem ze na następny cykl sobie kupie pare saszetek , pompa w miare jest a power naprawde dobry smak jak szczochy geparda czy rysia ale nie o to chodzi jeden z lepszych produktów megabola daj 9,5/10 bo smak nie teges
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3197

ROsNIj W siŁe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3197
Po czterech dniach zauwarzyłem niezła pompe

ROsNIj W siŁe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Sam nitrox mnie nie spompowal musialem do niego dorzucic nitro 2 wtedy ladnie klepalo Jedyne co mozna z nim zrobic to wlasnie dolaczyc go do innego supla...

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 499
Najlepiej go polaczyc z jakims innym stackiem bo sam malo daje :/

Jesli powiedzialem cos nie tak sory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Jak dla mnie rewelacja. Brałem razem z kreatyna.

DT:
5g kreatyny na czczo
nitrox 30 min przed treningiem
DNT:
5g kreatyny na czczo
5g kreatyny po treningu

Po Nitroxie niesamowite pobudzenie, zdecydowanie więcej siły i energii na treningu, pompka max. Gorzej jest tak godzinę po treningu, gdy wszystko schodzi, dopada niesamowite zmęczenie. Bez drzemki sie nie obędzie, o jakikolwiek wysiłku intelektualnym nie ma mowy. Mimo tego, jak dla mnie efekty bardzo dobre no i cena zdecydowanie do przyjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w nt też trenujesz?

a apropos nitroxa to dostałem próbke,której nie poczułem,no ale za mało żeby oceniać.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
tfuu..
to jest błąd oczywiscie,
DNT: 2 x po 5g kreatyny na pusty żołądek

Zmieniony przez - Karo0oL w dniu 2008-04-05 17:52:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Pro Star

Następny temat

Megabol - Pyruvate C3H3O3Ca

WHEY premium