SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - DAA-stin

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24882

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Megabol DAA-stin - 90g

DAA (kwas D-asparaginowy) jest naturalnym składnikiem o dobrze poznanym procesie działania i skuteczności. Jest to prawoskrętna (D-) forma kwasu asparaginowego, która wg badań i obserwacji wykazuje znacznie większą aktywność anaboliczną w porównaniu z formą lewoskrętną (L-).

DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, powstaje jako produkt przemiany kwasu L-asparaginowego. Największe stężenie DAA stwierdzono w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach.

DAA zwiększa sekrecję hormonów luteinizujących (LH), podnosząc poziom testosteronu. Oddziaływanie na poziomie gonad ma charakter androgenny. DAA dostarczane z zewnątrz może wprawdzie lekko podnieść poziom estrogenów, jednak suma efektów jest wyraźnie na korzyść zastosowania w sporcie. Działanie DAA można zmaksymalizować włączając do suplementacji skuteczne antyestrogeny (inhibitory aromatazy) i reduktory prolaktyny. Rolę takich suplementów pełnią specjalistyczne mieszanki związków organicznych, oparte zwykle na wiedzy fitobiologicznej. Współczesna suplementacja przykłada coraz większą wagę do możliwości odpowiednio dobranych ekstraktów, jest to dziedzina ściśle wyspecjalizowana, rozwijana wcześniej głównie jako fitoterapia. Tylko nieliczne i najbardziej zaawansowane produkty oparte są na indywidualnie przeprowadzanej ekstraktacji, często w firmach prowadzących własne uprawy i wdrożenia naukowe, produkt BIOSTEROL jest prawdopodobnie jedynym tego rodzaju w zastosowaniu wspomagania wysiłku i połączenie go z kwasem D-asparaginowym wydaje się bardzo zasadne.

Skutki zastosowania suplementacji DAA są typowe dla wzmocnionej produkcji hormonów męskich, należą do nich poprawa jakości sylwetki i efektów treningowych, zwiększone libido, polepszenie erekcji, podniesiony poziom dopaminy i GABA. Zastosowanie dwumiesięcznego cyklu suplementacyjnego DAA-Stin + BIOSTEROL powinno skutkować wyraźną poprawą gospodarki hormonalnej w jej naturalnych granicach.
Zalecane dawkowanie

3g (jedną łyżeczkę) preparatu spożyć przed pierwszym posiłkiem. W przypadku równoległego spożywania
produktu Biosterol, porcję DAA-stin należy spożyć wraz z pierwszą dzienną kapsułką BIOSTEROL.
Po dwumiesięcznym okresie spożycia należy zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu.
Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE DAA-stin
Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 90g
Zawartość jednej porcji zaw:
DAA 2,9g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-13 19:56:02
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam panowie wlasnie zakupilem stina biosterol i mam do tego tribulusa od treka moge sobie takie kombo trzasnac ? czy radzej odpuscic a jak mozna to powiedzcie jak mam przyjmowac dzieki z gory !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jak byście widzieli połączenie DAA z Tribulusem?

Próbowaliście takie kombosy?

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2011-09-18 12:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2422
właśnie jestem po stosowaniu co mogę napisać?
jestem bardzo bardzo zadowolony siła , wytrzymałość na +
co do masy to nie wiem bo była dietka i gainer 3k
nie wiem czy efekty spowodowane są od tego połączenia czy może że była ok roczna przerwa od siłowni ..
jednym słowem za tą kasę można sobie kupić i sprawdzić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tak, mnie się podoba takie połącznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209
Moje pytanie jest następujące. Jak to cholerstwo lykac? Mogę to rozpuscic w wodzie albo coś? Czy na małą łyżkę i do gęby? Oczywiscie brak jakichkolwiek wskazowek na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
wal w ryj i zapij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2988
Od razu mowie, że kwaśne :D :D ryj wykrzywia :D popijaj słodkim sokiem i będzie good (przetestowane). Ja zmieszałem z mono i teraz co rano kwaśną łyżeczkę keatynki zapodaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
jeżeli nie możecie pić bo za kwaśne to trzeba dać z 5g proszku zasadowego i wchodzi jak woda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
testosteron co nie co podnosi? bo kiedyś ktoś badania wstawił z których wynikało że wręcz przeciwnie - teść opadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
brałem megabola, activlabu i primaforce, zawsze w tych samych dawkach, megabola najmniej czułem działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
przyjąłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Quattro pro econo

Następny temat

Megabol - Slim Line Diet Protein

WHEY premium