SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz- Pierwszy start wraz z Adamem Adamskim

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8600
Więcej wpisów kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Co u mnie . W sumie tak samo . waga cały czas oscyluje w granicach 118-119 kg . forma jakby troche lepsza . Obecnie juz wagi nie robie tylko staram sie poprawic jakość , Majówkę spędzam na mojej ulubionej formie odpoczywania Rybki . Tutaj mała fotka obecnie i okolo 9 miesięcy temu .Widac rybka troche urosła




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Siema , 22 maja koniec masy wtedy dam podsumowanie ile kg przybylo i zdjęcia do porownania . waga na dziś pomiedzy 120 a 121 kg .Potem robie okres troche lzejszych treningow i już z Panem Adamem ustalilismy ze prawdopodobnie 1 lipca ruszymy z redukcja . Troche sie boje czy sie wyrobie bo bede mial okolo 25 kg do zrzucenia . Ale Pan Adam zna sie na rzeczy więc jakos to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 54 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Mateusz będzie wszystko ok ;) Pierwszy etap masz za sobą. Jak możesz wrzuć jakieś fotki w obecnej "masowej" formie
Tak jak wspominałeś koniec czerwca - początek lipca zaczynamy już redukcję pod kątem zawodów

;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Małe porównanie z filmiku który wrzucałem na konkurs
waga jakos 110 (filmik na pompie )




Oraz obecnie 120/121 (bez pompy )





Zmieniony przez - Nenez16 w dniu 2016-05-13 18:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 54 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Mateusz jest super ! dobra waga i poziom tłuszczu tez nie za wysoki. Z rzucających się w oczy mankamentów sylwetki zauważyłem dość słabe łydki.
Proponuję trochę urozmaicić treningi. Nie wiem jakim dokładnie sprzętem na siłowni dysponujesz ale proponowałbym abyś łydki trenował 3 x w tygodniu po treningu siłowym. Jeżeli masz możliwość to połącz 2 ćwiczenia wspięcia na stojąco z oparciem na barkach 4 serie x 15-20 powt bardzo duży ciężar ale taki, który umożliwia poprawne wykonanie wszystkich powtórzeń i drugie ćwiczenie w 4 seriach po 70-100powt z ciężarem umożliwiajacym wykonanie tych powtórzeń. Może to być wspięcie na palce siedząc na maszynie do łydek ;)

daj znać po pierwszym treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Od kiedy właśnie zacząłem robić łydki w seriach łaczonych coś zaczeło sie dziać .Wiem ze nadal sporo odstają . Jestem juz po tym 1 treningu gdzie dochodziłem nawet do 120 powtórzeń ,skurcze mnie straszne łapały w nocy . Ale uczucie niesamowite , teraz tylko bedę je tak trenował . Większy cieżar na wspeciach stojac i potem przejscie na spiecia siedziąc i do maksa .
Masa już całkowicie zakończona . Waga obecnie 119/120 z rana . Aeroby to różnie byly tyg gdzie robilem 4/.5x w tyg po 30 minut a byly takie ze tylko raz w tyg . Cały czas trenowalem planem Pana Adama . Dieta całkiem trzymana ale różnie u mnie bylo z chuda wołowina bo ciezko dostać i czasami jakis cheat tez wleciał . Jesli widziałąem ze waga stoi to czesciej a jak widzialem ze sie zalewam to dieta dopięta .
Suplementacja przez cała mase
5 gramow bcca i glutaminy rano /przed i po treningu
Witamina c 5 gramow dziennie
30 gramow isolatu po treningu
Kompleks witamin 2xpo 2 tabsy
cynk 80 gramow dzienie .
Ta masa była moja z najlepszych pod względem sylwetki (spore postępy w krótkim czasie ) . Około 10/11 kg na plus , wiadomo tłuszczu tez sporo ale myśle ze coś miesa tez przyszlo . Wszystko sie okażę za kilka miesięcy . Siła jakoś super nie poszla ale cały czas opierałem sie na wiekszej ilości ruchów .
Planowany start redukcji koniec czerwca .
Jakieś tam foty z dzis robione z nudów .

















Zmieniony przez - Nenez16 w dniu 2016-05-22 19:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 54 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Super Mateusz widać postępy,
opracowuje materiały na dalszą część przygotowań ;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obserwuje ! Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 92 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42548
Siema
Opisze troche jak wyglądał ten tydzien .
Pon nogi
wyprosty 2x20
suwnica wyciskanie 5x15-10 konczylem na 550 na 10
przysiady sztanga z tylu (powolne zejście ) 4x12-8 konczylem na 150x8
wykroki na suwnicy 3x12 na noge
uginania 5x20-10
martwy na prostych z sztanga 4x12-8 konczylem na 150x8
Spiecia stojac łączone z speciami siedzac 5x15-20+5x80-120

Wtorek -
Klatka +tric
Płaska(1 raz od 3-4 miesiecy jakos ) 5x12-8 konczylem na 150x8 (bez zapasu )
skoks sztanga 4x12-10/ 110x10 konczylem
hantle plaska 4x15 - 40 kg
Maszyna wycisk 4x12
uginanie hantli siedzac z oparciem 4x10 hantel 40 kg
warkocz 4x12
francuz 4x10 sztanga 50 kg

sroda wolne

Czwartek silka zamknieta. Wiec pojechalem do bydgoszczy do Maximusa . Jedyna otwarta silka w bydgoszczy z tego co wiem . Siłka spoko muzyka głosna 0 zbednych maszyn , Ludzi bylo od groma . Gadałem chwile z Arturem szudrowiczem ktory sie do omimpi teraz szykuje forma nieporównywalnie lepsza niz na Mp .Poleciały u mnie barki bic

Wycisk sztangi siedzac 4x15 sztanga 70 kg
Hantle siedzac 4x12 hantel 40 kg
Unoszenie hantli w przód naprzemiennie 4x15
przyciaganie sztangi do brody 4x12
unoszenie hantli w bok 3x15
Uginanie hantli siedzac 4x12
uginanie sztangi lamanej 4x10
Uginanie mlotkowe 3x15 -15 kg

piatek Koszenie trawy


sobota Plecy + klatka

Podciaganie z ciezarem 20 kg - 12/10/8/7
Przyciaganie waskiego uchwytu 4x12
pol sztanga 4x12-8 konczylem na 150x8
wioslowanie hantlami lezac na laweczce 4x12 hantel 35 kg
Drazek szeroki uchywt 4x10
wioslo sztanga nachwyt 4x12 sztanga 100 kg
Tyl barkow z hantlami 4x20 - 12 kg hantel
wycisk hantle skos 4x12 hantel 40 kg
wycisk na maszynie kazda reka osobno 4x15
Spiecia stojac łączone z speciami siedzac 5x15-20+5x80-120

Waga jakos z 1kg na plus ale to przez to jedzenie ktore przez ten tydzien bylo sredniej jakosci i o wiele za duzej ilosci . W tym tygodniu robie tydzien przerwy od silki ponieważ czuje ze go potrzebuje juz chyba z pol roku nie mialem takiej przerwy wiec nie zaszkodzi ,jedzynie jakis rowerek w domku porobie . . Czyszczę diete aby juz powoli szykowac sie do redukcji . Zaczynam też czesciej sie rozciagac . Mysle ze z 3x w tygodniu w domku przed telewizorem .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

Następny temat

Marek Pietrzak - Viq trenuje - Droga do startu 2017

WHEY premium