SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz kilkanaście ( kilkadziesiąt ) cykli za sobą - PRZECZYTAJ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
czytam i pekam ze smiechu !
skad moizecie wiedziec co z wami bedzie za 20 lat ?!
przeciez nie zamierzacie brac towaru do konca zycia ?
co do impotencji to problem jest na tyle zlozony, ze same sterydy nie zaburzaja potencji , ale ja znacznie ograniczaja.
kolejna sprawa : nadmirerna ilosc saa brana w wieku 40 lat i wiecej total;nie zaburza potencje , a nie ja wspomaga !
oczywiscie to kwestja dawek
kwestja zwapnien naczyn krwionosnych ( w fiucie tez)
kwestja odpowiedniego ukrwienia
kwestja psychiki !!!! ktora po towarze jest zryta ma maxa ! wielu ludzi nie daje sobie rady, jesli cale swoje mlode zycie funkcjionowali na towarze, bez niego wchodza jak do innego swiata, sex jest wtedy sprawa malo interesujaca , postrszeganie rzeczywistosci jest totalnie inne niz prze rzuceniem decyzji o przestaniu brania.
srodowisko w ktorym sie czlowiek obracal ( sport, towar, dupy itp) juz cie nie interesuje, a srodowisko ludzi "normalnych" jest dla ciebie zamkniete - nie macie kontaktu, zbyt dlaugo funkcjonowales w "tamtym " a teraz "tamto" srodowisko cie juz nie interesuje , zreszta nie macie juz wspolnychj tematow ! uczysz sie zyc w innym wymiarze w innym swiecie . swiecie ludzi "normalnych" postrzegajacych swiat jak wiekszosc , jesli bedziesz wyjezdzal ze zwymi myslami z przed zmiany - nawet cie nie zrozumieja !
sex nie stanowi najwiekszego problemu , chyba ze branie towaru zamienilo twoj mozg w mozg troglodyty ! wtedy moze myslisz tyklo o sexie, jedzieniu i spaniu
ale to chyba nie sa najwazniejsze czynnosci w zyciu ?
jak czyrtam jaka krzywde sobie robi tylu mlodych ludzi rto bierze mnie pusty smiech nad wasza glupota , nad waszymi snami o potędze, jak czyrtam inbfo o odblokowaniu , o polecaniu dawek, srodkow - to wypowiadacie sie z pewnoscia endokrynologa , a wielu nie ma nawet skonczonej szkoly serdniej !
przepraszam ze tak wam pojechalem , ale od 2 miesiecy obserwuje i ten dzial , dzis nie wytrzymalem

pozdrawiam i zycze jak najszybszego "obudzenia sie"

mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Udzielaj sie tu wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
zycie ludzi "normalnych" , a co my qrwa jestesmy nienormalni
dobrze ze ty jestes normalny lekarzyku

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
hk nie4 jestem lekarzem, po co te obrazliwe slowa ? czy nie dostrzegasz slowa "normalni" w cudzyslowie ? jesli nie to cos z Tobą nie tak ?
poczytaj sobie Wasze pytania i odpowiedzi ? jesli z wielu sie nie smiejesz to kto ci dal tytul "specjalisty" ?
A kiedy bedziesz bral towar przez kilkanascie lat i pozniej go odstawisz to zrozumiesz co mam na mysli mowiac : "ludzie normalni"
specjalnie dla Ciebie i Tobie podobnmym napisze Wam artykulik po którym w skrytosci ducha przyznacie mi racje !!! oczywiscie nie na forum , bo tu sie nie pęka, nie zastanawia głęboko : po co biorę ( by byc mistrzem klatki schodowej ?) jesli startujesz w zawodach to usprawiedliwiam Twoje branie towaru, jesli nie to juz mozesz iśc do psychologa. napisz mi jescze ile masz lat i ile czasu bierzesz towar, jakie robisz przerwy i co osiagnąłęś w sile w rozmiarach w zdobytych tytułach i medalach, a pózniej probuj mnie obrażąć !
jesli masz zyczenie to napisdze Ci na priv . nie ostro , lagodnie jak do młodszego klegi, który popełnia błedy, za które kiedyś zapłaci, który nie chce sie uczyć na błedach innych , a koniecznie chce popełniac swoje !!!

pozdrawiam
mc


ps
( kazdemu czasem przydaje sie kubel zimnej wody wylany na głowę)

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja bym cos poczytal ciekawego... napisz marku cos do dopingu fajengo...

edit: ale rym za***alem...

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2006-01-30 09:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
OK Kazam ale jak widzisz denerwuje mnie kiedy ktos posadza mnie o zlosliwosc , owszem moge byc podenerwowany ale nikogo tu nie obrazam i nie probuje zdenerwować , a ze tak jestem odbierany ? nic na to nie poradze . zreszta nie ma czlowieka ktorego wszyscy lubia !
a jak wiesz temat towaru jest bardzo sliski, wielu sie na nim przejechalo ! czy Ty nie zastanawiasz sie czy przypadkiem np piastujac jakis wysoki urzad , ktos ci nie wypomnie bledow z modych lat ?
ja juz znam kilka takich przypadkow.

pozdrawiam
mc

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no mi by mieli co wypominac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
marek.c napisz cos ciekawego do dopingu...
Nie koniecznie sto czwarty sposob jak brac ome
ale jakies przemyslenia, spostrzezenia, bledy jakie popelniles...

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
RASH - napisze na pewno o zmianach w psychice i o tym jak "koksiarza" odbiera ogól spoleczenstwa.co do cyklli : omy nigdy nie bralem. za to byly znacznie ciekawsze i mocniejsze "produkty ".
Poza tym nigdy nie bede opisywal cykli - przeczytaj dokladnie moja p[oprzednia wypowiedz zrozumiesz dlaczego, raczej wole odwiesc wielu mlodych ludzi od brania "towaru"jako takiego.
Co do mej osoby , niczego nie żałuje, cale zycie czlowiek sie uczy, cale zycie poelniamy błedy i wyciagamy z nich wnioski. jednego mozecie byc pewni : biorac towar na zawsze zmieniacie profil sterydowy organizmu, czyli badanie na profil zawsze , nawet po latach wykaze , czy dany delikwent kiedykolwiek bral czy nie !
moge opisac ciekawe przypadki ktore widzialem w zyciu : zawaly serca na sali, wypadniecie odbytu po przysiadach, torbiele na tyłku, zrosty w ktore nie ma mozliwosci wbic igły - sa twarde jak dębowa deska,zerwanie miesni piersiowych , czworoglowych uda ( to mialem sam - trzask jaby sie rwalo przescieradlo), napady agresji zupelnie niczym nie kontrolowanej , brak krzepliwosci krwi podczas zabiegów chirurgicznych , czy nawet po wyrwaniu zęba (nadcisnienie ), krwotoki z nosa,idt.

pozdrawiam
i na pewno cos Wam nasmaruje

mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK TO BRAĆ??? Pomoc w ułożeniu CYKLU

Następny temat

mieszanie testosteronow

WHEY premium