SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz kilkanaście ( kilkadziesiąt ) cykli za sobą - PRZECZYTAJ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Flex - wychodzilem z dolka przez ok 8 miesiecy.I tak jak piszesz uprawianie innego sportu pomaga.Mi pomogl kickboxing,a potem boks.Dzieki SW spojrzalem na silownie z innej strony i dzieki temu uwolnilem sie od potrzeby bycia wielkim A co najsmieszniejsze,teraz cwiczenie na silowni sprawia mi wieksza przyjemnosc niz kiedys,bo bardziej doceniam to co uzyskam na sucho niz na koksie.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
no ja byłem czysty od lipca do dzisiaj
bo dzisaj pan doktor przepisał mi Undestor bo mam niski pozom testosteronu i zerowe libido:(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Gregor - nie odbieraj tego osobiscie.ale problem z koksami polega na tym,ze lubia o sobie przypominac po kilku latach,wiec NIGDY nie ma sie pewnosci w jakim stanie jest zdrowie osoby bioracej sterydy.A co do badan,to tak samo jak ciezko czasami ustalic na co chorujemy,to tak samo ciezko odpowiedziec na pytanie czy jest sie calkowicie zdrowym.Podobno kazdy na cos choruje tylko nie kazdy o tym wie.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Typer - wiec ci zazdroszcze , maszza soba jak ja to nazywam czwarte watajemnicznenie. potrafisz w zgodzie z soba sobie wytlumaczyc i byc z tego zdowolonym (!)
Flex - jak to lekazrz ci przepisal undestor (to i tak nic nie daje)?
znam kilku lekarzy , raczej nie szastaja receptami na towar !chyba ze tro twoj znajomy.
Gregor - jesli milaes 5 lat przerwy, to jestes przypadkiem nie typowym, indywidualnym, odbiegasz od "moich standardow", widze ze potrafisz myslec, jak reaguje rodzina , koledzy, znajomi , przeciez widzxa zmiany ?
co mowia ?
choc powiam ci ze znam kilku gosci , ktorzy nawet na towarze sa spokojni, zrownowazeniu i kulturalni, jedank kiedy porozmawiamy szczeze - zmiany w nich zachodza ale sa gleboko skrywane, fakt ze ich kultura osobista jak i intelige4ncja bierze gore na "instynktami wywolywanymi prxzez towar "wcale nie znaczy ze kiedys cos wybuchnie , moze i nic sie tez nie stanie? kto wie?
kolejny problem : libido ! u wielu ludzi po odstawianiu przez dlugi czas zainteresowanie sexem spada do 10% stanu poprzedniego !
to tez jest problem bardzo osobisty ( pomyslcie jak sie czuje ich kobieta !).
(reszta opisze Wam "moje - jak to nazywam - stopnie wtajemniczenia - na rezie znam cztery)
pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 586
marku - nawiaze do odpowiedzi na moj post skasowany ze wzgledu na lizanie Twojej pupki. Byla w nim nieco glebsza tresc - chcialem Ci dac do zrozumienia ze to czy ktos bedzie agresywny zalezy nie od tego co bierze tylk od tego jaki jest, ew rozne substancje(nie tylko kox) moga nasilic negatywne emocje

czy rozwazales cos takiego jak pozytywne aspekty brania/cwiczenia?

wyzbycie sie kompleksow, lepsze relacje ze srodowiskiem, samozadowolenie pozwalajace sie cieszyc zyciem

ps: jestem po kilkunasto tygodniowym cyklu(dluzszym niz popularne na forum) tydzien temu skonczylem odblok i ciagle nie moge sie doczekac przyjazdu przyjaciolki na "ferie" wg Twojej teorii majac tylko zekome 10% przedcyklowej ochoty bedziemy grac w bierki?

Zmieniony przez - Arad w dniu 2006-02-02 10:25:32

-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Marek Undestor przepisał mi lekarz gdyż jak pisałem wczesniej moje libido od kilku miesiecy jest bliskie zero,poziom mojego testosteronu zuwagi na wiek i ilosc przebytych cykli jest na granicy dolnej normy.Mam beać dawki lecznicze tak ja podaje producent.
Arad ja tez kiedyś po cyklu ruchałem jak wciekły tylko o jednym myslałem ale poczekaj pare miesiecy......
zreszta po dacie urodzenia widze ze chyba za długo nie siedzisz w dopingu a to co innego
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Dzieki Marek - nie da sie ukryc,ze potrzebowalem na to kilku lat

Arad - wytlumacz mi dlaczego laczysz branie z cwiczeniem?Po to zeby pokonac swoje kompleksy wystarczy CWICZYC.Jezeli bedzie sie stosowalo DOKLADNIE diete i odpowiedni program to wyniki beda wystarczajace,aby pokonac kompleksy,zaczac cieszyc sie zyciem i zdobyc szacunek otoczenia.Problem polega na tym,ze to akurat wymaga ciezkiej pracy nad soba,a teraz niestety panuje moda "jak najkrotsza droga do celu i jak najmniejszym kosztem".Sytuacja jest taka,ze ludzie cwicza kilka lat i stwierdzaja,ze juz osiagneli swoj max,a nastepnie podejmuja decyzje,ze zaczynaja koksowac(wiekszosc zaczyna koksowac na starcie.....)A slyszeliscie o takiej zasadzie - po 5 latach zaczynasz byc sredniozaawansowanym,a dopiero po 10 latach treningu MASZ pojecie o cwiczeniu.Dlatego mysle,ze malo kto osiaga swoj pulap mozliwosci i dopiero wtedy podejmuje decyzje o braniu sterydow.Niestety za latwo sie poddajemy presji otoczenia,bo nie da sie ukryc,ze jednym z najwiekszych bodzcow dla bycia wiekszym jest zaimponowanie innym.Jednak ten szacunek bedzie trwal tylko i wylacznie do momentu,kiedy bedzie sie duzym.Wraz ze strata masy traci sie tez powazanie i szacunek.Nie zawsze musi tak byc,ale mysle,ze w wiekszosci przypadkow wielki koks w momencie utraty swoich gabarytow zostaje,ze tak powiem odstawiony na "boczny" tor.

Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-02-02 11:20:16

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"nie trzeba siać strachu by cie szanowali - to nie szacunek to paraliż"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 586
"wystarczy CWICZYC.Jezeli bedzie sie stosowalo DOKLADNIE diete i odpowiedni program to wyniki beda wystarczajace"

dlaczego - bo nie ma nato czasu, raz ze osiagniesz swoj cel w 2 a nie 5lat a utrzymac to bedzie duzo latwiej i czas ktory posiwiecilibysmy na pilnowanie perfekcyjnej diety(na przyjeciach u znajomych/ w pracy ciezko ja trzymac) mozemy poswiecic na inne aspekty zycia

jesli ktos ogranicza swoje zycie tylko do silowni - masz racje - w takim wypadku branie saa jest bezcelowe

-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 586
oraz - podpisuje sie pod cytatem gamonia

-----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK TO BRAĆ??? Pomoc w ułożeniu CYKLU

Następny temat

mieszanie testosteronow

WHEY premium