SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na kolejny cykl - 5 lat stazu na silowni,pare cykli rowniez juz za mna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

81 :( bylo 87

Wzrost

185

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

130g bialka,470g wegli,120g tluszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

enan,prop,cypio

Opisz swój plan treningowy

intensywny pompujacy

Cel cyklu

maksymalne podbicie masy ciala

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cypio-pol roku temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

znikoma

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

w normie

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150kl,nie robie martwego,przyiad 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
witam wszystkich adoratorow żelastwa i soku ;)
A wiec tak od ostatniego cyklu minelo pol roku,odblok 2x hcg 5000 jednostek takze poszly dwa op-rowne 10000 jednostkom aby wpelni rozwinac rzagle po sztormie trwajacym prawie rok czasu(prop solo 6 miesiecy pozniej cypio) wszystko ok,maszt,zdrowie czyli najwazniejsze podzespoly :) ostatni cykl to bylo cypio(wczesniej prop ze shree ,cypio - TESTOCYP z ALPHA PHARMY. Jestem aktualnie po 3 miesiacach przerwy w treningach-nie mialem czasu ;( ,gabaryty zanikaja,psychika zaj**ista bo bez wiekszych depresji tyczacych sie tego faktu. Chce wrocić na dobre,do momentu gdy zdrowie i czas mi na to pozwoli takze pomozcie mi dobrac cykl ktory w pelnii zmieni moje zycie,wyglad,nastawiene do melanżowania itd,wyrzekam sie wszystkiego i wszystkich co maja na mnie ch**owy wplyw i blokuja mnie w rozwoju fizycznym. Tym razem podchodze do tego z pełnym poważaniem ,odowiedzialnością i odkrytym zapałem o treningòw. Koniec p******enia,zaczynamy.

Chce tym razem naprawde doj**ać do pieca także celem jest maksymalne wejście na mase.

Jakie środki polecacie? jestem wyciety na rzezbie z racji odstawienia treningow i diety na 3 miesiące a jest jak jest czyli chudo a nie grubo gdyz mam potencjal do chudniecia. Tak jak napisalem wchodze w maksymalna jak sie da MASE.

1.WIEK: 23
2.WAGA: 81
3.WZROST: 185
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA:118
UDO: 57
TALIA: 77
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat
6.DIETA - zaczynam masòwe
BIALKO: minimum 130g
WEGLOWDANY: minimum 470g
TLUSZCZ: minimum 120g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: susta,enan,prop,cypio
8.TRENING: na mase
9.CEL CYKLU: maksymalna masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: pòł roku
11.POZIOM BF% mało to mało powiedziane,znikomy,kabel na kablu
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): tedencja do chudniecia
13.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: w normie
15.WYNIKI SILOWE
klata : 145
martwy ciag : nie robie
przysiad : 180
16. przemiana materii: bardzo szybka







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nogi coś ćwiczysz czasem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
raz na ruski rok,teraz az tak nie odbiegaja bo na zaniku miesni ale teraz jade rzetelnie od dolu do gory,a nawet na noach skupie najwieksza uwage ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i takim udem dźwigasz 180? Białka biednie w tej diecie. Po roku cyklu dałeś 10.ooo hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
hehe powaga,sam nie dowierzałem,mozliwe ze biednie dlatego zalozylem temat,dokladnie jak napisales po roku odblok 10.000 hcg bez clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364287 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668669
słuchaj ja bym nie kombinował dużo i poleciał najlepsze combo masowe ( żarcie wiadomo jest kluczem )
deka
test
metka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
interesuje mnie tylko combo masowe takze ile tej deczki pobrac ile tescia i ile mety? ;) i jak sie z tym obejsc i wdrążyć w życie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364287 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668669
1-7 metka 40 mg
1-7 deka 250 mg week'
1-7 test 400 mg week
8-16 deka 400 mg week
8-18 test 600-750 mg week

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
jak to rozumowac? meta 40mg dziennie przez piersze 7 tygodni,deka 250mg na tydzien przez pierwsze 7tygodni,w osmym tygodniu cyklu odpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
jak to rozumowac? meta 40mg dziennie przez piersze 7 tygodni,deka 250mg na tydzien przez pierwsze 7tygodni,w osmym tygodniu cyklu odpada meta i lece z deka od osmego tyg po 400mg na tydzien i tesć od osmego wbijac po 600-750mg na tydzien i tak w 16 tygodniu zakonczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364287 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668669
tak , jak towar będzie kręcił lec dalej na tym combo.po mecie podbicie deki i testa aby dalszy progres był

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badan czy brac dalej Ia? czy odstawic?

Następny temat

SARMY ? mk-677 i LGD-4033 ?

WHEY premium