SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa po wakacyjnej przerwie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6099

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

M

Cel

Masa

Waga

75

Wzrost

168

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15-20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedząca. przerwa 10:00, trening 18:00, spać po 22:30. normalne zajęcia domowe

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

rower, basen, piłka halowa, spacery. Ławeczka + obciążenie+gryfy+drązek do podciągania+drążek do pompek i brzucha

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

było ok przed wakacjami redukcja z 75 na 70

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna mono, vitaminy, omega3, białko ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Przy ostrożnym masowaniu to nie polecałbym 500kcal w górę. Trochę tłuszczu masz, wystarczy spojrzeć na sutki, ale nie jest go dużo . Ja bym zrobił minimalnie redukcję z 4-6 tygodni na ogarnięcie. Wtedy jak efekty będą zadowalające można powoli wchodzić na masę ale ostrożną. Powoli dodawać kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
A jak bym od razu zaczął masę z tymi 200 kcal w górę?? I powiedz czy lepiej utrzymywać na stałe 2600kcal czy w DNT zmniejszyć trochę?? Nikt nie odpowiedział na temat układu posiłków i makra w posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
czy nikt nie wspomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
Czy warto zarzucić carbonoxa przed treningiem czy to bezcelowe i lepszym rozwiązaniem byłoby dodać tą dawkę do posiłku potreningowego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Nie wiem gdzie wy ten tluszcz widzicie. Kolega spokojnie moze robic mase z nadwyzka + 500 kcal. Jezeli bedzie Cie zalewalo, to zbijaj wegle, a dodawaj tluszczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Carbo bez celowe ,a a tłuszczyku troszkę jest do zrzucenia.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
Zacząłem delikatnie od 200 Kcal w górę zobaczymy jak pójdzie... w środę 1 ważenie.

Jak bezcelowe?? tzn. przed treningiem czy w ogóle bezcelowe?


Zmieniony przez - tabakook w dniu 2015-09-28 11:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
Troszkę tam gdzie nie gdzie jest ale tragedii nie ma. Do tego dochodzi dość mocna motywacja w pilnowaniu diety (jedynie w weekendy nie ważę ale staram się jeść podobnie na "oko") Także sądzę, że powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Na oko to chłop w szpitalu leży:) Weekendy, 2 dni w tygodniu nieliczenia może albo odbić się na + albo na -. Na + najlepiej dla psychiki ale dla sylwetki na -. Jak będziesz jadł podobnie to nie ma paniki, ale jak np. kaloryczność znacznie przewyższy te w normalne dni, albo ją strasznie zaniży no to już efektów może nie być takich jak byś chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
śniadanie tzn płatki mleko to zawsze ważę, gdyż zalewam dzień wcześniej reszta to wiadomo ryż np. to woreczek ciężko coś spierdzielić nieprawdaż?? 100 g to woreczek reszta to wiadomo w zależności od dostępności czasu albo się wrzuci na wagę albo nie. Chodź się postaram latać z wagą w kieszeni :P Ogólnie w tygodniu lepiej idzię się zorganizować bo sam dzień jest w sobie w pewien sposób zorganizowany...

A powiedz mi jak wygląda dieta? bo już któryś raz pytam i nikt nie odp. chętnie przyjmę słowa krytyki i coś zmienię. Już wywaliłem Carbo przed treningiem bo rzeczywiście nie ma sensu lepiej po...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie bez węgli

Następny temat

Czy białko można stosować na budowaniu masy mięśniowej ?

WHEY premium