SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa od września. Jaki plan na mostek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
1. WIEK: 23
2. WAGA: 71
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 114
-udo: 59
-talia: 74
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA: (powoli wychodzę z redukcji)
-białko: 200gr
-węglowodany: 130gr
-tłuszcz: 60gr
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop/enan/metka obecnie leci CYPIO + MASTER
8. TRENING: SPLIT + INTERWAŁY
9. CEL CYKLU: w miarę stabilna i sucha masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tego i tego
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg x 10 , 130 raz
-martwy ciąg: 100kg x 10
-przysiad: dawno nie sprawdzany

Jestem w trakcie redukcji,która wypadła pomyślnie. Od początku przemyślana z dietą. Zleciałem z 78kg na 71kg. Bf z około 14-15 na 8-9.
Leci obecnie CYPIO 150mg (niedziela/czwartek - 300mg week) , master 80mg eod. 1/2symexu co 4 dzień

Powoli zaczynam dokładać kalorii ,głównie z weglii. Lecz organizm jest tak rozpędzony,że z dnia na dzień wyglądam co raz bardziej sucho.
Prze sierpień i pierwsze dwa tygodnie września planuje most cypio 100mg (niedziela /czwartek) i kalorie na zero.

Jak mam wystartować z masą i na ile podbić cypio i co dołożyć. Mysłałem nad 400mg week (aromatyzacja działa u mnie nad wyraz dobrze,zawsze dość puchnę jak nie trzymam jej w ryzach) więc nie chce przesadzać z dawkami testo. Pytanie tylko co dodać? czy robić masę na samym testo? Jak mówiłem zależy mi na powolnym zdobywaniu stabilnej masy. Na masie zamierzam zostawić 3x20min interwałów,obecnie leci 6x30min. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Mam problem z edycją postu. Więc daje jeszcze pytanko jedno tutaj : Czy planowany most ma sens? czy coś byście zmienili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
mostek ok
jeśli masz taki problem z aromatyzacją lec exe i kontroluj badania i sprawa rozwiazana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Będę musiał te ai dorzucać niestety cały czas. Chociaż teraz jak dobrałem dawkę jest ok z libido itd.

Co z tą masą?


Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2015-07-01 12:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Test 400-500mg /wk. Możesz dorzucić 300mg NPP do tego. Rób strzały pn/sr/pt i będzie wszystko ok. Jak aromatyzacja u Ciebie tak działa to dorzucić 1/2 tab pn/sr/pt i powinno być. Wejdź na tą dawkę, bierz exe i po 2-3 tyg zrób badania. Zobaczysz na czym stoisz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Czy NPP wpływa tak samo na prolaktynę jak DECA czy jednak trochę lżej? Mam na stanie 12 połówek cabaseru


Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2015-07-01 13:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Lżej. Ale cabaser na pewno się przyda. 1/2 tab na tydzień i żyjesz jak król

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jeszcze jedno pytanko. Mam 12 połówek a więc na 12tygodni NPP czy na tyle wystarczy dołożyć NPP? Potem zamierzam lecieć na samym teście i lekka wycinka i ew wino / master na ostatni szlif.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Oczywiście. NPP to super środek i lubi być podbijany
Podbijaj co 2 tyg 25mg na strzał.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ok tak zrobię. NPP zacząć podawać od razu jak zacznę masę od połowy września? Czy troszkę później? W okolicach Marca zamierzam zmniejszyć testo zacząć redukować i później dołożyć mastera. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zacznij od razu z długim testem jak zaczniesz masę.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morfologia i próby wątrobowe po mecie inj i propie

Następny temat

lewa oxa z alphy

WHEY premium