SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i rzeźba na raz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Cześć!
Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i koło 90kg masy. Niestety cześć tych 90kg to tłuszczyk ;) Chcę nabrać na masie mięśniowej a jednocześnie zrzucić tłuszcz. Czy da się to jakoś połączyć z całość? Bo wiem, że jak kalorie wychodzą dziennie na minus to jest rzeźba, a jak na plus to masa, ale to mam to złożyć do kupy i uzyskać solidne efekty?
Z góry dzięki
Michał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
albo redukujesz a potem budujesz od podstaw albo teraz budujesz jeśli Ci tłuszcz nie przeszkadza a później rzeźbisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
I nie da się tego jakoś ładnie skrócić w całość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Recomp jest dla zaawansowanych siłaczy. Wstaw całą ankietę działu.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
APPRENTICE
Wstaw całą ankietę działu.

Chyba nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6072
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html proszę bardzo wystarczy poszukać.Albo redukujesz albo masujesz.Zaglądnij do działu odżywianie , bez diety ani rusz.

"Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - Mój pierwszy system

Następny temat

Trening w domowych warunkach

WHEY premium