SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 16 latka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): ----
Wiek : 16
Waga : 68kg-70kg
Wzrost : 177,5 cm
Staż treningowy: (rok biegania na bieżni chudnięcie z otyłości 100kg -60kg)
Obwód pasa :76
Obwód klaty: 92 (nie wiem czy dobrze policzylem)
Obwód uda: 54
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 5 dni pn-pt 3 treningi siłowe 2 treningi cardio
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Bieganie,podnoszenie ciężarów
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Aktualnie wpc,omega3,kofeina wszystko z K**.Stosowałem cm3 i bcaa
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 120/310/50-72
Wrażliwość na stymulanty: Brak
Możliwosci finansowe: Dobre
Cel/problem/opis: Cel to przeprowadzenie mojej pierwszej masy (jestem już w trakcie) od czerwca ćwiczę od wagi 60kg aktualnie ważę około 68-70kg.
Moje pytania :
-Wykonuje cardio 60 min 10/11km na bieżni i czy takie cardio doprowadzi do stracenia mięśni
-Czy warto kończyć tak szybko masę bo waga dosyć szybko idzie w góre jestem endo a miałem zwiększenie kaloryczności diety z dnia na dzień o 1500kcal (gdy ważyłem 60kg rodzice zauważyli,że ograniczam bardzo żarcie jadłem 1000kcal i podchodziło to pod anoreksje ale już się z tym ogarnąłem)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
nie przejmuj sie ta wuypowiedzia to jakis troll w kazdym temacie te same glupoty wypisuje


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2015-08-13 17:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Spalanie miesni to dosc zlozony proces i na pewno od biegania ich nie stracisz, chociaz jak dla mnie 60 minut cardio to za duzo. Mowiac konczyc masz na mysli juz teraz? Bo jezeli chcesz skonczyc mase wazac 70kg przy wzroscie 177,5cm to nie, nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
Celem jest wykonanie masy do 75-80kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234907
wiec w jakim celu te aeroby?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
Może przez to,że mi to w nawyk weszło i jakoś bez tego już mi chyba ciężko mam takie uczucie,że sie dosyć mocno zalewam więc po części to chyba po części powód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234907
w jakim okresie dnia robisz te aero?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
Wieczorem przed ostatnim posiłkiem lub po drugim śniadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Cardio przyczynia się do trudniejszego nabierania mięśni i łatwiejszego nabierania tłuszczu. Wywal to cardio lub chociaż skróć o połowę i jak to zrobisz to zmniejsz kcal w dni nietreningowe.
Jak nabrałeś 8kg w 2 miesiące to zły znak... pewnie ~ połowa to tłuszcz.
Choć i tak trzeba docenić ubytek 40kg

Lub alternatywą dla cardio może być HIIT. Myślę, że rok biegania, który masz za sobą i aktualna waga pozwolą Ci na efektywne wykonanie tego treningu.


Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2015-08-09 11:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
Dzięki za dobre porady i na pewno się do tego zastosuję ;).Tak wiem o tym,że te 8kg w 2 miechy to zły znak jednak musiałem zwiększyć kaloryczność a właściwie zrobił to dietetyk bo moje zdrowie było totalnie rozregulowane i musiałem coś z tym zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
przez bieganie będzie trochę trudniej ale z drugiej strony bezpieczniej (w kotekscie Twojej glowy skoro zbijales 40kg) jak widać nawet przy nich nabrales te 8 kg w 2 miechy wiec możesz smialo zostawić, kwestia odpowiedniej diety i co bardzo ważne ilości kalorii
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to moga byc objawy przed zawałowe?

Następny temat

Białko

WHEY premium