SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa/Siła-powrót do formy (foto str 4, 6)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Regenat czytalem Twoj dziennik i wiem ze miales anoreksje ale to nie zmienia faktu ze wygladasz jak wygladasz i ja pierwszy nie zamierzam odpuscic a tak wogole to piszesz ze troche pokory... skoro mi jest tak dobrze i bez pokory potrafie byc w przyzwoitej formie to na chu.. to zmieniac?

Bez pokory, wyciskając 200kg, wazac 100, 60kilogramowy przecinak nie bedzie mial do Ciebie szacunku - po to jest pokora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1109
a niech nie ma w d... go mam. dla czego osobyz dobrym wygladem nigdy sie nie czepiaja tylko udziela konstruktywnych uwag a jakies pajace po max 36cm w reku widza jakies wady problemy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Daj nogi i plecy, to podstawa u faceta. Łapy czy klata to tylko dodatek plażowy!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecia w zlym swietle robiles, plecy przecietne, barki slabe, klata w miare, lapy tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1109
wlasnie nog nie cyknalem plecy dzies tam mam ale bez rewelki... nogi zrobie moze jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Renegat daj sobie juz spokoj. Szkoda nerwów

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-06-21 23:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ale nie będzie mi fagas na rodziców wjeżdżał, no k***a. Przecież to jest bez honoru.

I pewnie Cię trenował sam Fedro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Regenat skończ już siać ferment, bo tylko zaczynasz niepotrzebnie.

Nie jest źle, będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Weź cokta sie odp******. Po cholere sie wtracasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Bo głupi jesteś, próbujesz zgrywać jakiegoś ogarniętego entuzjaste kulturystyki, bo Antek dał plan, a chłopak Ci prawdę napisał - zrób progres, podźwigaj, złap mase i dopiero krytykuj.

Sorry autorze ze ten spam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący na siłowni

Następny temat

Nie zrobie przysiadów

WHEY premium