SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marula100/ najgorsze przede mna.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
;p no to dziwne bo z wygladu plecy sa moim zdaniem ok a klata licho wyglada :D dziwne ;p ale ej.. mi sie wydaje ze wioslo to wiesz.. nie oddaje w pelni sily plecow tylko martwy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
skl - Ale czy on trenuje dla Wodyna czy dla siebie? A Ty masz plecy mocniejsze od klaty i tyle Ma mocne partie i słabsze, poza tym plecy nie są aż tak jakoś piekielnie słabe.



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-07-03 14:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
cokta, ale tu chodzi o zasady, po prostu biologicznie plecy są silniejsze od klaty i temu nie da się zaprzeczyć oczywiście, że jego plecy nie są słabe, ale faktycznie, wypadają naprawdę licho w porównaniu do klatki.

ale teraz się tym nie martwmy, bo jest sezon i klata na 1 miejscu

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
;p nie przykladam takiej uwagai do tego co jest silniejsze po prostu chodzi mi bardziej o wyglad:) po tej redukcji bede bracowal nad szerokoscia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
skl - sam łamiesz zasady, a teraz ich obrońca się zrobiłeś? Daj już spokój on trenuje kulturystykę, a nie sporty siłowe. Młody jest, jeszcze ma czas to nadrobić, ale sam wiesz że nie wszystko da się tak szybko dogonić, to długofalowy proces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
spokojnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
"skl - sam łamiesz zasady, a teraz ich obrońca się zrobiłeś?"


mówię co myślę i co sądzę i co powinno być patrząc na nasz organizm, trochę luzu wrzuć, i wszystko będzie dobrze.

"Daj już spokój on trenuje kulturystykę, a nie sporty siłowe. "

rozumiem o co chodzi i wiele razy pisałem, dlaczego coś może iść źle, patrz wyżej.


"Młody jest, jeszcze ma czas to nadrobić, ale sam wiesz że nie wszystko da się tak szybko dogonić, to długofalowy proces. "

fakt

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
dobra male sprawozdanko ;p

drazek 5x5 0kg
Przysiady 5x5 96 kg (+2)
Wioslo 3x5 83 kg
Wyciskanie wasko 1x15 60 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
a i jeszcze zolnierskie ;p 5x5 55 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
troche dobija ten trening dzisiaj byla porazka. przysiad odpuscilem ..

1.wspiecia na lydki 3x20 78 kg
2.Wyciskanie na klatke 1x5 100 kg 1x2 98 kg i padaka. ;/ brak mocy
3.wisolo polsztanga 4x6 60 kg
4.sparing z kuzynem KB :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki to plan ???

Następny temat

Zaczynam ćwiczyć co proponujecie ?

WHEY premium