SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marula100/ najgorsze przede mna.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
;D w koncu obczailem jak pracowac nad sila u mnie i jest gut :) no lubie mlotki ale za duzo na hantlach bylo i sie meczylem niepotrzebnie;p ale modlitewnik dal mi w ****e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a jak klata?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
wlasnie mi zakwasy wchodza ;p ale jak robie ja pod kontem bardziej silowym nie jest zle :) jak robue8-12 powtorzen to na drugi dzien masakra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
rozciągaj się po treningu, to nie będziesz miał zakwasów

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jak nie mam zakwasu to sie martwie haha ;D a na klacie mi nie przeszkadzaja :) gorzej z prostownikami :) nie wiem czy jutro zrobie MC..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617

dlatego lepiej się rozciągać

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-09-29 19:56:36

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
;D bys targal se na serie w uj ciezaru to nie ma moncych zeby nie bylo zakwasow ;D a w roobcie schylic sie nie bede mogl ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nawet na drążku można mieć zakwasy wiem coś o tym

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
wiem;D bo to ciezkie cwiczenie jest i pracuje sporo miesni wiec nic w tym dziwnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nawet podchwytem, po 4 powtórzeniach z 5kg ciężarem

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki to plan ???

Następny temat

Zaczynam ćwiczyć co proponujecie ?

WHEY premium