SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Strzeliński - better and the best

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie jest to juz tak piekna sylwetka jak kiedys, nie mniej jednak przygotowanie do Mr. Universe zdaje sie byc wzorowe. Szkoda, ze to nie IFBB.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łapy i nogi mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ogromny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Widać został ślad po zerwaniu bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1029
no ten biceps wyglada strasznie szczegolnie na 3 fotce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
to juz jednak nie to co kiedys. ale i tak trzymam kciuki.

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19836 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731859
"Nie jest to juz tak piekna sylwetka jak kiedys, nie mniej jednak przygotowanie do Mr. Universe zdaje sie byc wzorowe. Szkoda, ze to nie IFBB"

A wlasnie, mam pytanie, dlaczego nie startuje pod patronatem tej federacji?
Gluchowski rowniez ostatnimi latami gdy startowal bylo to NABBA

Zmieniony przez - Possible w dniu 2010-11-26 09:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
efekt całej afery w Polskim BB, zarówno Głuchowski, Strzeliński, Olborski (chyba), z drugiej strony Pan prezes związku, sławny występ w tvn itd. poszukaj na necie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19836 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731859
chytri2007 - Ja o tym slyszalem. Ale bez przesady,... czy PF ma monopol na starty zawodnikow w federacji IFBB??? Czy tez Gluchowski, Strzelinski i tak, Olborski, obrazili sie na federacje? Ja tego nie rozumiem. Moze ktos jakies konkrety wie.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
myślę że nikt prawdy nie dojdzie, zawodnicy wyżej wymienieni startowali w NABBA może to też ma wpływ na możliwość powrotu do IFBB, trzymajmy kciuki za jutro, może uda się jakieś foty znaleść w necie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRANCH WARREN

Następny temat

ZAWODY SIŁACZY POLSKI HERKULES WARSZAWA - 22 LIPIEC

WHEY premium