SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Bałaziński - aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
http://www.s e n s e i.pl/news/28,Mariusz-Balazinski-%E2%80%93-czlowiek-z-%E2%80%9Eklasyczna-sylwetka%E2%80%9D--.html

dałem tak bo nie wiem czy wklejać linki można :) wywiadzik i trening Mariusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich !

Mariusz to najlepszy zawodnik jakiego znam ! Widziałem go kilka dni temu i ma doskonałą sylwetkę !

Na prawdę kawał dobre roboty Mariusz ! :) Cieszę się ze mamy takich wspaniałych zawodników jak Ty ! Tym bardziej ze to wspaniały człowiek !

Pozdrawiam wszystkich ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. widziałem porównywanie mnie do Mariusza. Muszę wam jednak powiedzieć ze do piet mu nie dorastam :)

Na żywo robi wrażenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 478
Po filmie widać - świetny zawodnik! I żadne zdjęcie jakie widziałem wcześniej tego nie oddaje. A panów którzy się do niego porównują - poproszę o wstawienie zdjęć we właściwych pozach pozujących - będziemy mogli sami porównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5559
Wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1813
co temat to kłótnia, szacunek dla p Mariusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Mariusz Balazinski wygral swoja kategorie na zawodach w Opavie. Co ciekawe nie wystartowal w klasyku, ale w kulturystyce do 80kg, z waga 79,5kg. W tej samej kat. wystartowal Tomasz Pabiniak - 5 miejsce.

















W klasyku wyszedl Marcin Łopucki - 3 miejsce, Michał Krajewski - 9 miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Forma przednia, mega sylwetka, zasluzona wygrana

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Gratuluje wygranej, bardzo dobra forma, na mistrzostwach świata w klasyku powinno być bardzo dobrze!!!
Co do wcześniejszych komentarzy to mogę tylko potwierdzić że Mariusz to bardzo sympatyczny człowiek, zawsze uśmiechnięty i otwarty, takiego go zapamiętałem z mistrzostw europy.
Co do jego formy, no cóż wyniki mówią same za siebie i nie wymaga to komentarza.Miałem przyjemność występować z Mariuszem na jednej scenie podczas ME w Serbii i choć nie miałem szansy stanąć z nim w jednej linii do porównania to muszę powiedzieć,że formę prezentuje na prawdę światową i godną mistrza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PHIL HEATH W WARSZAWIE!!!

Następny temat

Ocena Mr. Olympia 2009 - phml

WHEY premium