SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman - Robert Burneika

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4756
hahaha idealne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Widzieliście ceremonie ważenia? Marcin nie podał reki Robertowi chociaż ten do niego ją wyciągnął! Jaki wstyd!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Żaden wstyd. Też nie podałbym Burneice ręki, gdyby ten wygadywał o mnie takie rzeczy. Jak Ty byś się czuł po czymś takim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Wiadomo że hardkorowy sobie z niego tylko żartował, a nie mówił na poważnie. Przynajmnije ja tak myśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Kto wie. O swoim dziadku mówił, że był cały owłosiony, jak niedźwiedź, zatem możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Powodzenia Robert!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś podaje Tobie rękę należy zrobić to samo, i nie ważne kto to jest. Prokuratura wchodząc na sale sądową przed rozprawą przywitała się właśnie przez podanie ręki Breivikowi chociaż ten zabił 77 osób i jest p******onym terrrorystą, bo tego wymaga kultura osobista, której Marcin nie posiada. Jest największym bucem zadufanym w sobie, zero poczucia humoru, pokory, ani dystansu! Tak mi go żal, że wysyłam SMSa o treści POMOC na jego numer fundacji!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za to foto michal mozesz miec pewnie problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Podał nie podał ręki to tylko świadczy o jego wychowaniu a raczej jego braku,tak czy siak Nei man przegra przez samo zniszczenie, po czym powie że i tak wgrał, a następnie dojdzie do kolejnej jak że ekscytującej walki z jego udziałem.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-04-27 14:58:02

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko z kim bedzie on walczyl? malysz albo ibisz zostaje tylko, no mroczkowie moze, albo ze zwierzetami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Afera z suplami przed MMA Attack 2

Następny temat

Robert Burneika vs Marcin Najman

WHEY premium