SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marchew

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 535
Czy są jakieś zastrzeżenia co do tego warzywa bo słyszałem ze ma wysokie IG? I czy nie ma przeszkód jedzenia około 1kg dziennie na redukcji oczywiście. Bo bardzo lubię te warzywo i jak poczuje głoda to se zjem parę {Inne warzywa też jem}
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
tylko nie przesadzaj z tą marchewką bo żółty sie zrobisz
1

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
1kg dziennie marchwi,raczej 1-2marchwie na dizen na redukcji tak ale nie az tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysokie IG ma tylko marchewka gotowana, surową możesz spokojnie wcinać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
był czas że wcinałem 4-5 marchwi dziennie, po kilku miesiącach zrobiłem się żółtawo opalony ale jak w najbardziej pozytywnym sensie, ludzie nie wierzyli jak za***iaszczo wyglądam, ten karoten czy coś tam naprawdę działa, objawów przedawkowania nie zauważyłem

ig nie wiem jakie ale gotowana smakuje jak kupka ale świeża surowa jest przepyszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Świeżą możesz jeść. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
surowa - ile chcesz
gotowana - nie przesadzaj

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jesli Ci smakuje, to jedz smialo (surowa przede wszystkim)

istotne jest jednak, zeby jesc takze inne warzywa, ale skoro o tym piszesz, to dobrze

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zwroccie uwage na ladunek glikemiczny. Podobnie w przypadku arbuza, nie bedzie duzego wyrzutu insuliny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1884
slyszalem ze gotowana marchew ma IG jak gotowany ziemniak


to surowe ziemniaki tez moznaj esc do woli?
1

...::: FOR JUST ONE DAY :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Jak masz zwyczaj jadać surowe ziemniaki jak jabłka i marchew to kozak jesteś :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zielona herbata

Następny temat

Dolne partie brzucha i nóg

WHEY premium