SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam pytanko co do skocznosci !!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Mam ogamna prosbe !!! Mam 14 lat i mierze 181 cm warze 66 kilogramow
i gram w koszykowke . Chcialbym jak najszybciej robic wsady. Nie skacze zbyt wysoko wiec brakuje mi duzo !!! czy moglby mi ktos opisac kilka cwiczen na skocznosc tak po 20 minut dziennie . Patrzylem po innych blogach i byly napisane cwiczenia tylko niewiem jak wygladaja ani co trzeba robic czy moglbyt mi ktos opsiac kilka bardzo skutecznych cwiczena na skocznosc !!!! Z gory THX .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 310
Słyszałeś pewnie o mafijnych ciosach takich jak : betonowe buciki ?
To teraz zrób tak samo , tylko , że betonowe ręce .
Albo hantelki 10 kg przywiąż sobie do ręki , wtedy ręce ci urosnął i będziesz wyglądał jak szympans , ale wsady będziesz robił Miami . Nawet niebędziesz musiał wyskakiwać .
Może latasz w warriorach , a koledzy w butach and1 i temu niedoskakujesz ? Kup szpilki 5 cm.

Zmieniony przez - boltron w dniu 2008-04-13 15:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
do szkoly dzieciaku a nie za programy na wyskok sie bierzesz

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
narazie musisz zabawowo do tego podejsc jeszcze bedziesz miał czas na intensywnosc treningów ale jakbys naprawde chcxial to napisz mi maila a wysle ci cos:) [email protected]

bogorogo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Znasz się na tym Boguro? Lepiej nie rób z siebie bohatera kosztem czyjegoś zdrowia.
Jesteś za młody, na wsady przyjdzie czas...

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Ale mnie chodzi oto aby poprawic skocznosc nie durzo jakims prostym cwiczeniem niewiem wlasnie jakim !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
czy ty nie rozumiesz ze za mlody jestes na cwiczenia tego typu?
poza tym, masz temat podwieszony od tego

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
jestes za mlody ... jesli za duzo bedziesz skakal nie urosna ci dobrze kosci ... nie rozumiesz ? narazie skacz sobie do jakiegos punktu ale nie rob cwiczen ! :(

Basketball is my life ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Nie urosną mu dobrze kości od skakania?

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
głównie chodzi o zwyrodnienia stawów, juz lepiej jakby wszedł pod sztange niz robił cud programy air alert..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
hej! gram w siatkę i chciałabym poprawić wyskok... pomozecie? mam kilka osób do zablokowania ;)... (mam 173 ale daję sobie rade...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
naprawde szkoda mi tych dzieciakow co chca sobie w tym wieku wyskok poprawic, za kilkanascie lat sami sie przekonaja dlaczego

Sylvia, ile masz lat?

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2008-04-13 13:22:39

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wywiad audio z Łukaszem Kadziewiczem !

Następny temat

Odkręcanie tylnych trybów

WHEY premium