SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam l-karnityne i co dalej...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja stosowałem po 2-3g godzine przed treningiem i efekty były
Pewnie ze nie jest tak skuteczna jak eca ale nie jest tak szkodliwe i moze to byc alternatywa dla tych którZy szanują zdrowie

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja osobiście nie uważam karnityny za bezużyteczny suplement, ale rzeczywiście w porównaniu z eca nie ma szans. Niestety preparaty oparte na efedrynie są w Europie zakazane (bodajże poza Holandią) więc producenci są zmuszeni stawiać na słabsze preparaty ale dopuszczone do obrotu takie jak hca, karnityna czy chitosan. Zauważcie że w USA w ogóle jest mało odtłuszczaczy poza ECA. Po prostu odpadają w konkurencji i firmom nie opłaca ich się produkować. Gdyby u nas eca były dopuszczone i odpowiedni rozreklamowane karnityny nie miałyby szans (wystarczy spojrzeć na sprzedaż na forum eca i karnityn). Póki co oficjalnie musimy zadowolić się słabszymi odtłuszczaczami, co nie znaczy że bezwartościowymi

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty,przedewszystkim nie czyniłbym z forum wyznacznika co do popularnosci sprzedawanych suplementów poniewaz;
-tak jak wspomniałes preparaty eca nie mają zezwolen i mozna je dostac w nielicznych punktach np;forum,natomiast legalne preparaty są dostepne wszędzie wiec ozczywistą sprawą jest ze tutaj kupuje się tylko rzeczy ,których normalnie nigdzie nie mozna dostac a taką karnityne czy inne odzywki kupuje sie z powodu albo nizszej ceny bądz braku w okolicy kupujacego apteki czy sklepu sportowego:).
Zgadzam sie ze w stanach termogeniki robia furore lecz nalezy brac pod uwge fakt ,iz tam l-karnityna jest o wiele drozsza niz u nas.
pozdro.


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIGER MOCNO SLEDZE TWOJE WYPOWIEDZI I POWAZNIE WIEKSZOŚC JEST BEZ SENSU JAK DASZ RADĘ TO ZMIEN MIEJSCE GDZIE BEDZIESZ MÓGŁ ZASPOKOIĆ SWOJA POTRZEBE KONFLIKTOWANIA SIE

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
BULMASTIF.....
BARDZO SIE CIESZE ZE SLEDZISZ.
CO DO WYPOWIEDZI BEZ SENSU -PO KAZDEJ WYPOWIEDZI MASZ OKAZJE ZREPOSTOWAC .
POZATYM JAKGDYBY NIE DO CIEBIE KIEROWAŁEM POPRZEDNIA WYPOWIEDZ WIEC.......
I CO JEST BEZ SENSU........PRZYKŁADY,FOTY;)
NARKA


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Oj, nie zabieram zwykle głosu w tym dziale, ale skoro już tu się znalazłem
przypadkiem...
Gdybym miał skonfrontować produkty olimpu i firm amerykańskich jakich używałem, to powiem tyle :

Białko - zestawiam tu serwatkę 5lbs bodajże optimum nutrition vs Egg protein olimpu 2250g.
Cena - punkt dla olimpu. To ważny punkt.
Przyswajalność biologiczna - wiadomo, serwatka jest lepsza. Ale wielkiej różnicy nie ma ośmielę się twierdzić. Mimo to punkt dla USA
Wygoda - tutaj wygrywa zdecydowanie USA. Egg protein nie rozpuści się bez miksera, a i to jest wyzwaniem!
smak - hmmm, nie chcę być tu stronniczy. 0-0
dodatki - punkt dla olimpu - cieszy człowieka ten zestaw minerałów i witamin. Ogólnie 2-2
OPINIA - wybrałbym Olimp głównie ze względu na cenę

Aminokwasy - dimitri sport science vs anabolic Amino2000 i 2300, whey amino

działanie - i te i te są dobre wg. mnie. 0-0
cena - biorąc pod uwagę, że dimitri zaiwra około 1700coś mg aminokwasów
ceny są zbliżone. 0-0, nie będę teraz się w to wgłębiał bardziej
wygoda zdecydowanie wygra dimitri - punkt. Łatwo je przełknąć.
Ogólnie - 1-0 dla Dimitri

Opinia - wybrałbym Dimitri

Kreatyna AST micronized creatine vs olimp (proszek i tabletki)
No cóż, nie ma co. Wygrywa AST. Nie będę tu się rozwodził po prostu lepiej na mnie działał a i cena nie była zła.
Opinia - wybrałbym AST.

To tyle co mam do powiedzenia na ten temat.


Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.



Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-08-12 22:15:35

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxykat spali tłuszcz czy białko ???

Następny temat

kreatyna i kawa

WHEY premium