SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam l-karnityne i co dalej...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
fafik,dokładnie tak;jesli posiłki spozywasz co 4 godziny-wówczas karnitynę stosuj 2 godziny po posiłku (lub inaczej 2 godziny przed posiłkiem:).
Sonbaty-zgadzam się z przewaga izoleucyny są najlepsze:)
lalka-a swistak zawijał ...... w sreberko i mówił ze ...to batony proteinowe:)





biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, to dlaczego wszystkie najlepsze firmy (Prolab, Uniwersal, Ultimate) maja BCAA z przewagą leucyny i wszyscy twierdzą że tak jest najlepiej. A te które mają mniej leucyny są z reguły tańsze (poza BCAA Olimpa ale to już inna sprawa)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Sonbaty odpuść, zrozum człowieka - Olimp dobrze płaci więc się Bigger stara - przecież nikt noramalny nie uwierzy że na całym świecie tylko Olimp ma patent na dobre odżywki. A co do świstaka to znam inną wersję - " A p.Sławomir siedzi i zawija głupoty w sreberka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
do lalki i sonb-ludzie!!!!!!!!!!!
plisssssss
wy ciągle o jakis urojkach .
odpowiadajcie ludziom na tematy zamiast mnie tu atakiren.
a tak swoja droga to tak jestescie zapatrzeni na amerykanckie firmy ze sie niedziwie iz mamy taka opinie na zachodzie.Niestety poczucie nizszosci jeszcze długo bedzie niektórych przesladowało.
odpowiedz mi lalka czy jadac do niemiec lub usa będziesz chodiła ze spuszczoną głową i czuła sie jak człowiek innej(gorszej kategorii?)
nie mioge sie oprzec i chyba odpowiem zaciebie-na 100 % -TAk.
a dlaczego????
dlatego ,iz przyjechałas z polski ,a tam wszystko jest ......e i k....wszyscy narzekają.
tym wywodem chce dac koniec bezsensownej i czczej gadaninie.
moowmy na temat

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
A to takie prywatne pytanko -- bardzo na temat a propos forum ? I w Stanach i w Niemczech i w Polsce chodze tak samo. W Polsce jest wiele fajnych spraw ale musiałabym być niezłym frajerem ( patrz Bigerrem) żeby imponować amerykanom l-karnityna Olimpu. Mam proźbę abyś pseudonaukowcu nie oceniał mojego patriotyzmu, bo to nie twoja działka ( Ty jesteś od reklamowania Olimpu a nie oceniania mnie - za to Ci chyba nie płacą). Popatrz na inne posty na forum to zobaczysz że to nie tylko moja opinia że np ~Prolab jest lepszy od Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
NO i sie popisała
ja rozumię iż Ci nerwy pusciły ale proponuje grzecznie abys mojej osoby tu do frajerów nie dostawiała.
Od czego ja jestem to ja wiem.
przeczytałem czesc twoich postów -i moge stwierdzic jasno pustka,brak wiedzy ,kompetencji oraz jakiejkolwiek rozsadnej porady przynajmniej raz komukolwiek.
więc nasówa sie pytanie ;;"poco tu przybyła?"
reklama free i wciskanie towaru ze swojego kramiku
pozatym propozycja w twoją strone -...nie pisz więcej ku mojej osobie poniewaz pozostawię to bez komentarza...-klase swą pokazałas rzucając obelgi.to tyle
tak naprawde to mam w d..... interesy jakiejkolwiek z firm,zalezy mi na pisaniu i informowaniu rzeczowym młodych ludzi.


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Son, wywal to w ****u - pkt.7 regulaminu. I tak ludzie na forum wiedzą swoje.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, przepraszam bardzo ale mogę dać Ci linki do kilkunastu wypowiedzi w których bronię firm europejskich a najeżdżam na przeciętne amerykańskie i dlatego nie mów o mojej fascynacji odżywkami z usa bo po prostu nie wiesz co mówisz. Olimpa też niejednokrotnie broniłem i kiedy wchodziłem na forum panowała opinia że Olimp to syf a teraz między innymi dzięki moim wypowiedziom część forumowiczów zrozumiała że nie patrzy się na firmę ale na produkt. I o dużej ilości produktów olimpa mam bardzo dobre zdanie, ale też część jest kiepskiej jakości a część jest po prostu droga.
Każdy kto dłużej jest na forum powie Ci że jestem raczej zwolennikiem europejskich odżywek a to że często też chwalę firmy z usa świadczy o tym że staram się być obiektywny.
A teraz mam do Ciebie zasadnicze pytanie, żeby ustalić czy mamy rację czy się mylimy. I proszę nie migaj się od prawdziwej odpowiedzi. Czy to Ty jesteś Sławomir A. ? (nawiasem mówiąc jak wypełniasz profil jest tam takie hasło "pamiętaj że kłamstwo ma krótkie nogi")

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
sonbaty-nie nie jestem S.Ambroziak(chociaz chciałbymbyc-chodzi mi o wiedzę).
natomiast jestem osobą ,która trenuje 16 lat i zycu wypróbowała prawie wszystkie dostepne odzywki (te z usa równiez).
kiedys chwaliłem sobie firmę sporting i inko,był tez okres kiedy kozystałem namietnie z firmy twinlab(zresztą do dzisiaj korzystam z niektórych preparatów)natomiast od 6 -ciu lat głównie opieram sie na preparatach olimpa. I wiesz co -efekty są takie same jak po dobrych zachodnich,dlatego wk.... mnie jak gadamy np o karnitynie (i mozesz wierzyc lub nie )widziałem na własne oczy test róznych preparatów karnitynowych z całego swiata(i firma która wychwalana była nie podam przez kogo wypada w tym tescie na 0,tak zero karnityny)natomiast ten syf olimp zawiera jako jedna z kilku preparatów wartosci deklarowane). to tyle o firmach.
a wracajac do osoby p.S.Ambroziaka to mysle iz jest to jeden z trójki najwiekszych autorytetów w dzidzinie dietetyki sportowej w Polsce(nastepne nazwisk9o to p.Szukała i jest jeszcze kobitka -która całkiem sensownie sie wypowiada).Reszta pismaków(że sie brzydko wyraze)odbiega poziomem a ich teksty są marnymi plagiatami poprzednich(choc moze się mylę -wszystkiego tez nie czytam).
tak dla podsumowania równierz nie chwale tylko olimpa,bardzo dobre są np;multipower,inko(chociaz dla mnie nr 1 na swiecie to dalej -twinlab).

pozdrawiam


biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxykat spali tłuszcz czy białko ???

Następny temat

kreatyna i kawa

WHEY premium