SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam l-karnityne i co dalej...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie mi dokładniej opisać jak jąmam brać,nie wiem kogo posłuchać,własnie sie obudziłem i nie wiem co mam robić,kupiłem ją tydzień temu i stoi jesszcze w barku nie ruszona,ja jej chyba nie wezmę,aha te tabletki są do ssania czy mogę je połykać???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Alfi pociesze Cię ze l-karnityna Mlo jest dużo lepsz od olimpowskiej - tylko lepiej ją bierz przed treningiem aerobowym. Co do l-karnityny Olimpu to po co ją łykać jak jest do ssania? Ponieważ jest ona słaba to dobrze jest zjeść 4-5 tabletek dziennie ( l-karnityny powinno się brać od 1000 do 1500 mg dziennie - najlepiej przed treninigem areobowym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie bardzo wiem czy to prawda, olimp jest jaki jest ale karnityne ma pierwsza klasa co potwierdzono nagrodami i certyfikatami jakości i w tym przypadku napewno nie jest to w produkt gorszy niz mlo, jak nie lepszy. co do innych produktów olimpu jak nakbardziej mlo jest trzy razy do przodu ale w tym wypadku to fałsz

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ja testowałam obie l-karnityny i po Mlo były efekty ( nie rewelacyjne, ale były)a co do Olimpu to tak jak pisałam jest smaczna i tyle. A certyfikaty to już oddzieny temat ( kto i dlaczego je przyznaje . Mnie z l-karnityn dostęnych u nas najbardziej podpasował Power Burner Inkposporu - 1200 mg w porcji, w płynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze was o ocenę biorę ja tak jea tabletka rano przed sniadaniem.potem dwie przed obiadem,i następnie 2 przed treningiem.Jedna tabletka ma 300g.To karnityna z firmy Olimp??????????Ijak myślicie moge tak to zazywac czy mi coś poradzicie??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
300 gramowe tabletki? Jak Ty to przełykasz ?
A tak poważnie to ja bym zarzucił całą dawkę (4-5 tabletek) jakieś 60-90 minut przed wysiłkiem

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty zrobie tak jak mówisz a z połykaniem mam problem one są do ssania ale mi nie smakują wolę połknąc ok dziekuje za radę?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
fafik zrób tak jak sombaty moowił ok -90 minut przed treningiem(najwyzsze stezenie we krwi).
co do olimpowskiej karnityny to jest to wyrób sprawdzony.
mam kolege w kadrze pływaków-podobni ją badali i jako jedyna ma tą faktycznie dawkę l-karnityny jaką deklarują na etykiecie (jest tez jedna z karnitynek tyu wspomnianych która PANOWIE-miała 0.0 karnityny,heheheheh(zaznacze ze strasznie wychwalana).
takie same rezultaty są po karnitytnce multipowera.
aha,w dni bez treningu dawkę karnityny rozdzielaj na dwie miedzy posiłkami(spozywaj ją wtedy kiedy ostatni posiłek jadłes w odstepie min.-90 min.

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
No i takie są efekty jak pływacy zamiast pływać badają l-karnitynę - z badań wychodzą głupoty ))))))))). ł-karntyna Olimpu jako jedyna miała te same dawki jakie podano na opakowaniu - to ciekawe jak te inne firmy zrobiły atesty ???? Z całym szacunkiem ale jak takie bzdury czytam to mi aż mi przykro. A l-karnityne brałabym dokładnie tak jak pisze Sonbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
tak mi powiedział kolo.co do jego wyników to zapewniam ze są b.dobre.
atesty-piszesz??
czy sadzisz ze takowe badania są robione????????//?/////////
moze jakiejs jednej zgłoszonej partii.
w co i tak smiem twierdzic.
pracowałem przemysle farmauceutycznym,wiem jak to wygląda


biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxykat spali tłuszcz czy białko ???

Następny temat

kreatyna i kawa

WHEY premium