SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 79 cm w pasie :(( czy to dobrze czy żle?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
a jak mierzycie pas to brzuch wciagacie czy normalnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4334
ja noralnie a ja mam tak ze brzuch jest duzo nizej niz klata

WięC chOdz poMaluJ móJ śWiAt nA ŻóŁtO i Na NieBiEsKo :)

żółte serce krew w błekicie Arka Gdynia ponad życie!!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ja mam 77 w pasie i nie placze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja bym sie martwil na twoim miejscu zeby nie przybierac w pasie, chyba ze wolisz wygladac jak prostokat a nie trojkat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 629
dzieki za odpowiedzi tylko mi chodzi o to ze by pogrobic dole partie brzucha wiem ze napenwo z obciazeniem jakies cwiczenie no ale ciwcze w domu wiec maszyny odpadaja. Gorne i srodkowe miesnie brzucha mam dobrze umiesnione ale te na dole niechca rosnac i dlatego ten pas taki maly. A szczerze mowiac to po prostu mnie drazni jak mi spodnie spadaja i musze je podciagac co chwila:). Ja wiem ze wielu z was pewnie by chcialo miec jeszcze mniej w brzuszku niz macie no ale ja jestem raczje szczuply i długi . I chcial bymcałą góre poszerzyc razem z brzuchem ze by to dobrze wygladalo. Bo mi sie jak na razi enie podoba. moze uda mi sie podeslac jakas fotke to sami ocenicie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
mało mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
ja przy takim wzroscie mam 84 w pasie i nie narzekam :P gorzej z talia

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
Joe Weider "propagował" proporcje, stworzył on tablice idealnych propocji.
Wg Jego miary <75:185=0,4054> osoba o współczynniku wynoszącym: 0,4162 powinna mieć w tali 76cm, osoba o współczynniku 0,3892 w tali powinna mieć 74,5.
Ty jestem pomiędzy 0,3892, a 0,4162 a więc powinieneś mieć mniej w pasie niż obacnie masz.
79 cm w tali zarezerwowane jest dla osoby o współczynniku ok. 0,43.
Nie przejmuj się tak, najważniejsze żeby Twoja sylwetka wyglądała estetycznie, żebyć nie miał niepotrzebnych wałków tłuszczu, centymetr mniej czy więcej nie ma znaczenia.
Na zawodach tak, kilka centymetrów więcej i dany zawodnik zamiast wygrać zawody będzie na dalszych pozycjach.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
co sądzicie o mojej budowie ciała wiek 15,5 roku wzrost - ok 180 cm waga ok 85 kg klata - 117 maksymalnie - 121 biceps - 38 cm przedramie 31 cm pas - 100 cm uda 71 cm kark - 43 cm
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
brzuch mimo tego że ma 1 metr niewygląda grubo poprostu gubi sie przy dość dużej klacie no ale uda to chyba mam za duże co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

New York City

Następny temat

MŚ: Ziółkowski ma brąz

WHEY premium