SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 57 lat i chciałbym poprawić sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Robiłeś brzuch kółkiem i mogło Ci się coś stać.
Ja poszedłbym do lekarza (mam blisko przychodnię i lekarza, który mi odpowiada).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
Janku, ale tym kółkiem to ćwiczę już od kilku lat. Dlaczego teraz miałoby się to stać? Nie zwiększyłem liczy powtórzeń. Mało tego moja waga ostatnio spadła. Od dziś zaprzestanę ćwiczeń tym kółkiem. Czy w takim razie (zanim pójdę na konsultację lekarską) nie mam w ogóle ćwiczyć mięśni brzucha, czy mam robić inne ćwiczenia, np. zwykłe brzuszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Myślałem, że pójdziesz do lekarza bez zbędnej zwłoki.
Sądziłem, że to wybrzuszenie stało się nagle a jego wygląd wzbudził moje zaniepokojenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale przy wystapieniu przepukliny nie ma zmaczenia co Ty cwiczyles ile i jak dlugo po prostu wywali Ci i tyle i nie ma tez znaczenia ze schudles idz do lekaza i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
ojan

Sądziłem, że to wybrzuszenie stało się nagle a jego wygląd wzbudził moje zaniepokojenie.


To pojawiało się stopniowo. Nawet pomyślałem, że to mięśnie od ćwiczeń. Nikt przecież nie pokazuje się tu ze spuszczonymi slipami. Moja żona wyśmiała mnie, gdy powiedziałem jej, że chcę iść z tym do lekarza (z zawodu jest pielęgniarką). Twierdzi, że to właśnie efekt ćwiczeń w postaci odłożenia się tłuszczu.
Sprawdzałem w necie jakie są objawy przepukliny pachwinowej i w ogóle przepukliny. Nie mam żadnych z nich. W ogóle nie mam żadnych objawów poza "estetyką" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Kiedy pielęgniarka widzi wytrenowanych mężczyzn?
Być może to nadmiar tłuszczu na tym zdjęciu!?
Ale wytrenowani mężczyźni nie mają takiego zwału tłuszczu a Ty zdaje się nie byłeś otłuszczony.

Ja poszedłbym do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
Nie wiem czy ma to jakiś związek ale od 7 miesięcy mam zdiagnozowany przerost prostaty i codziennie przyjmuję przepisany lek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Zyberek
Nie wiem czy ma to jakiś związek ale od 7 miesięcy mam zdiagnozowany przerost prostaty i codziennie przyjmuję przepisany lek.
W tym wieku to prawie każdy ma przerost prostaty (ja też ). Zrób zdjęcie bokiem stojąc a najlepiej idź do lekarza (oni po to są).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to nie jest po prostu od cwiczenia z tym kołkiem ,w tym miejscu nastepuja duze naprezenia,tylko pytanie co to jest jak miesnie to byc moze od kolka, moze tluszcz a moze guzol jakis,a moze ci piczka urosla ;)





Zmieniony przez - 5@3 w dniu 2017-10-20 14:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
Przed chwilą był u mnie lekarz i od razu jak zobaczył, to powiedział że to przepuklina pachwinowa obustronna prosta i jak najszybciej muszę się zapisać na operację. Podobno do chirurga są kolejki nawet na pół roku.


Zmieniony przez - Zyberek w dniu 2017-10-20 17:49:00
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transformers

Następny temat

Motywacja dla Seniora

WHEY premium