SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 16 lat ...chce przybrac na masie !!!POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Cześć,Mam 16 lat chodze na siłownie od 9 miesiecy.Mam 190cm wzrostu i waże 80kg (mało).Niemam rzadnej diety chodź staram sie jesc ryż i ryby.Pare tygodni temu skonczylem Kreatyne firmy Hi-Tec(Creatine Ethyl Ester HCL), wczesniej jescze mialem 2 gainery jeden z nich to Gain Bolic 6000 a drugi to chyba gainer 737. Teraz mam przeznaczone 200zl na odzywki prosze poradzcie mi co mam kupic aby naprawde przybrac na masie,ja mam na mysli kupic znowu jakas kreatyne no ale niewiem. :) Z Góry Dziekuje.
PS:Jezeli mozecie to napiszcie odrazu jak sie dawkuje dane sumplementy.

NiEcIeRpIę JaK WąŻ PiErDzI i ZgRzYtA ZęBaMi...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
a jak efekty po mono?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
mozesz mi nie wierzyc ale lepiej skup si ena diecie nie musi byc co do grama i kalorii a z suplami poczekaj. Kup sobie witaminki (np. top 10 activita 23zl) reszte wydaj na diete i gwarantuje ze masa ładnie pojdzie a suple mozesz jesc tonami i tak prawie nic Ci to nie da. Pozniej dorzucisz gainera - moze byc gain bolic JAKO UZUPEŁNIENIE DIETY.

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
witam,
ciekawe tak zaczac od estru i to jeszcze jesli priorytetem jest masa...ale mniejsza z tym...
Ja bym na Twoim miejscu ulozyl diete bo to podstawa. <Dzial Odżywianie>
Po tamtym cyklu musisz troche odczekac do nastepnego, wiec uloz diete, mozesz w celu jej uzupelnienia kupic gainera/bialko, witaminki i mineralki, Omega 3, ZMA, a pozniej bedzie czas na kreatynke...
Pozdro:)

Mierz wysoko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
a jak efekty po mono?
_______________________________

Słabe... ze 2 cm wiecej w bicepsie i wiecej sily na treningach ale to moze przez to ze niemialem diety

NiEcIeRpIę JaK WąŻ PiErDzI i ZgRzYtA ZęBaMi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
aha no dobra skoro mowicie o tej diecie to czy moglibyscie mi dokladniej powiedziec co mam jesc ? no i jak mozecie poleccie mi jakiegos dobrego gainerka :) <wielka prozba>

NiEcIeRpIę JaK WąŻ PiErDzI i ZgRzYtA ZęBaMi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
tak jak napisali koledzy, dopracuj diete beczka ryzu, dwa wagony tunczyka i piersi z kurczaka, bialko i gainer jak masz problem z trzymaniem

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Ej Ziomki jak ja mam obliczyc 7% z 1912,98 ... (musze zaczac uczyc sie matmy :P )

NiEcIeRpIę JaK WąŻ PiErDzI i ZgRzYtA ZęBaMi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
poznoz to razy 7 a potem podziel na 100 oo ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
aha Dziekuje :DD

NiEcIeRpIę JaK WąŻ PiErDzI i ZgRzYtA ZęBaMi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
około 133,84
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Cukrem...

Następny temat

CREAFUSION mega kaps

WHEY premium